Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtennéd exedért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennéd exedért?

Figyelt kérdés

Ha volt szerelem köztetek ha viszonzott ha egyoldalú.. de nem tudna rajtad túllépni, és szeretne! Ezen van a hangsúly, érti hogy nem lehet köztetek többet kapcsolat csak szeretné tudni a miértet.. ennyit kérne tőled hogy le tudja zárni elmondanád neki a valós igazat?

Ha lett aki jobban felkeltette az érdeklődésed.. ha rájöttél te is az exedet szereted még.. vagy bármi miatt.. ami miatt ez történt

Annyira fáj hogy csak úgy lett vége, én sem akarok már vele kapcsolatban lenni de egy miértet szerintem megérdemelnék. Ha mást nem azért hogy mással ne hibázzak vagy ebben jobban figyeljek magamra, vagy azért szimplán hogy el tudjam őt engedni a fejemből.

Ha erre kérne az exed elmondanád neki ?



márc. 4. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert elmondtam volna már a szakításkor nyilván, ha nem értette vagy azt hiszi hazudok, az már nem az én dolgom.
márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kaptam választ szakításkor
márc. 4. 23:33
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, ez nem változtat a lényegen. Zárd le és kész, ne keresd. Tiltsd le.
márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

2#

Akkor hogy zajlott a szakítás?

“ - Figyu Karesz, kocc van.

- De miért??

- Csak úgy, szevasz.”


Ez azért nehezen hihető.

márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

nem lehetett egy komoly kapcsolat,ha csak volt egy "Vége!Hello!"

Így főleg nem éri meg ezen rágódni.

29/N

márc. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Normális ember tisztességesen szakít, nem csak egy pával, vagy sima kámforrá válással. De be kell látni, hogy ez nagyon kevés embernek a sajátossága. És van akivel semmilyen módon sem lehetséges a lezárás normál módon, mert alkalmatlan rá. Ilyen is van.

Nekem is volt pár pasi az életemben, aki csak úgy lelépett, még a szia is kimaradt az életéből. És olyan is volt, akivel szemben hiába próbáltam tisztelettel szakítani, egy zaklató idiótává vált jó ideig.

márc. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Anno én is ezen rugóztam, hogy de miért, és csak egy magyarázatot adjon, hogy mással ne kövessem el ugyanazt a hibát. Egy szót se kaptam. Aztán az évek alatt rájöttem, hogy felesleges is lett volna beszélgetni, hiszen nem az számít, hogy a másik miért akart szakítani, hanem hogy az élet megy tovább, és csak előre szabad nézni.

N

márc. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalók még akkor is tagadják a megcsalást ha 10 bizonyiték is van rá.


Szakitáskor se megy át senki őszintébe meg empatikusba.


Max annyit tudnál elérni hogy hazudik vmi vagy olyan indokot mond ami kamu, hogy amiatt szakitott volna. (Ugy èrtve hogy indok lehet igaz, de nem az miatt szakitott.)

márc. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha mást nem azért hogy mással ne hibázzak

Miért gondolod egyáltalán, hogy hibáztál? Lehet, hogy elmúlt a rózsaszín köd és jött más aki nem jobb mint te, csak más. Nem érdemes hibáztatni magadat.

márc. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem.látják önmagukat meg a hibáikat. Az exek engem hibáztatnak, miközben ők a görények. Felesleges a szó is mert csak visszapofáznának. Az ugy nem tunik nekik fel hogy 40 evesen sincs kapcsolatuk es bennuk van a hiba. Hülyén fognak meghalni is.
márc. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!