Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtennéd exedért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennéd exedért?

Figyelt kérdés

Ha volt szerelem köztetek ha viszonzott ha egyoldalú.. de nem tudna rajtad túllépni, és szeretne! Ezen van a hangsúly, érti hogy nem lehet köztetek többet kapcsolat csak szeretné tudni a miértet.. ennyit kérne tőled hogy le tudja zárni elmondanád neki a valós igazat?

Ha lett aki jobban felkeltette az érdeklődésed.. ha rájöttél te is az exedet szereted még.. vagy bármi miatt.. ami miatt ez történt

Annyira fáj hogy csak úgy lett vége, én sem akarok már vele kapcsolatban lenni de egy miértet szerintem megérdemelnék. Ha mást nem azért hogy mással ne hibázzak vagy ebben jobban figyeljek magamra, vagy azért szimplán hogy el tudjam őt engedni a fejemből.

Ha erre kérne az exed elmondanád neki ?



márc. 4. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*nem látják
márc. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mikeXxX ***** válasza:
76%

Nèzd aki megcsal az nem lesz őszinte veled soha sem ha fejenálsz akkor sem sajnos !

Mai világ sajna ilyen az emberek nagy rèsze nem mer ès nem is lesz őszinte mert akkor magának is be kell vállalnia mit tett veled !

A legjobb dolog az ha elengeded ès mèrlegeled azt hogy mik voltak a másik hibái amiket csak utólag vettèl èszre de intő jelek voltak visszagondolva de egy hazug szarember miatt ne te èrezd szarul magadat inkább legyèl hàlás ha hamar vège lett ès örülj neki hogy legközelebb egy százszor jobbat fogsz találni ők pedig maradnak a kis nyomorult megcsalós jellemtelen èletükben ahol folyamatosan ez fogja èrni őket! Èn most ismerek egy párt aki pontosan ezt csinálták de közben ott is van másik a háttèrben tehát már visszakapták csak mèg nem tudják 🤣🤣🤣! 44f

márc. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno szépen, korrektül, normálisan szakítottunk, a párom (a szakító fél) sírt is, és bár tudtam, hogy eltávolodtunk, mégsem értettem ennek az okát, magamat hibáztattam évekig. Különösen azért, mert senkit nem találtam, aki csak a közelébe ért volna, tényleg úgy éreztem, hogy vele passzoltunk a legjobban. Én kértem magyarázatot, nagyon nem kellett erőltetni, ő is igényelte, hogy beszéljünk. Kiderült, hogy mindketten magunkat hibáztattuk, kiderült, hogy nem mondtunk ki olyan dolgokat, amiket ha kimondunk, akkor nem is szakítottunk volna. Nálunk egyébként újrakezdés lett a megbeszélésből, még ha nem is azonnal.
márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk próbált engem hibásnak beállítani, közben meg ő dugott mással mikor még együtt voltunk. Az indok a múltam volt, egy 20 évvel ezelőtti dolog.. Persze ez csak kitalált indok volt, valójában a másikkal akart lenni.
márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az estek jo reszeben gyavak a valos okot megmondani, ezert is menekulnek ki egy kapcsolatbol. Olyat valassz, akinek az onismeret nem egy szitokszonak szamit.
márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Kár ezen gondolkodnod. Ha pl. őt zavarta, hogy minden tányért azonnal elmosogatsz, másnál az pont pirospont. Erre a következő kapcsolatodban egy nap egyszer mosogatsz, ő pedig ezt nem tudja elviselni. Ez csak hülye példa volt, bármit be lehet helyettesíteni. Mondana valamit, te azon változtatnál, a következő meg abba köt bele. Nem akart magyarázatot adni, el akart menni. Nem azért mert te milyen vagy, azért mert ő ilyen. Ha nem így lenne, már a kapcsolat alatt mondta volna, ez így nem lesz jó, ezen változtass.
márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne, mert tudná az okát miért vége. A te exed nem akar indokot adni rá, el kéne fogadni.
márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Igazából mi úgy váltunk el, hogy egyik nap még beszéltünk másiknap meg nem. Se vita se semmi. Tudtuk mi a baj, de sose beszéltünk a gondjainkról, így elhidegültünk egymástól. Talán a legfőbb probléma az volt, hogy én akartam gyereket ő meg nem. Nekem sok évig fájt ez a dolog és cipeltem magammal. Férjhez mentem és lett egy kislányunk. Azt hiszem 5 év után megkerestem, nemtudtam hogyan fog reagálni,(egyébként nagyon jó ember) megbeszéltünk mindent és megnyugodott a lelkem. Azóta is jóban vagyunk. Örülünk egymás boldogságának. Neki azóta sincs gyereke 😀
márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!