Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kidobott miért keres ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kidobott miért keres ?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja szakított velem, de azóta is rám ír minden mondva csinált dologgal. Viszont nem tudja eldönteni mit akar, nem tud semmire választ adni. Ha kérdezem az érzéseiről, csak annyit mond hogy nem tudja, nem akar már érezni, és a fejével gondolkozik. Ilyen helyzetbe van még értelme tovább próbálkoznom? Vagy inkább csak tiltsam le és ne is tudjon keresni? Nem tudom mit tegyek, ti mit tennétek? Én màr nagyon kivagyok ettől mivel én szeretem őt… úgy érzem csak játszadozik.

ápr. 4. 07:16
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Gondolkodàs nélkül tiltanàm.


1, egotuning

2, ingyen szex

3, elhúzni a kötődés megszakadàsàt


Ezek a lehetséges indokok, és/vagy kapcsolattal.


Egyik sem adja igazàn.

ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi, futsz-e utána, érdeklődsz-e így is, hogy kidobott. Van olyan gyökér, aki ezt élvezi, persze nem akar komolyat már tőled. Ha nem tiltod és válaszolsz, azzal adod alá a lovat.
ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az van amit az első kettő írt vagy bár ragaszkodik hozzád, a múlthoz nem akar veled lenni viszont az a ragaszkodás még ott van és azért keres. Nem olyan könnyű ám eltüntetni az életedből a kötődést. De nem ártana mindkettőtök érdekében. Tehát ha neki nem megy tiltsd le te.
ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%

Szia én ugyanebben a helyzetben vagyok..

Nem tudom mihez kezdjek és mit tegyek ..

Mi is szakítás óta mindennap beszélünk és nekem is azt mondja nem tudja hogy mivan vele és hogy mit akar..

Ez kegyetlen érzés.

ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnott emberek vagytok, ha dontottetek, akkor mi ez a hezitalas? Nem birjatok elviselni, hogy egyedul vagytok?
ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Full hülyének néz és kihasznál vagy ki akar használni, legyen tartásod és hajtsd el, ennek semmi értelme, csak lebegtet, mert nem oké lelkileg, ha lesz aki pótolja az űrt, le se fog sz@rni téged. Én a helyedben nem csinálnék bohócot magamból.
ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert hulyenek nez
ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!