Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Élettársam kidobott,arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam kidobott,arra hivatkozva,hogy őt tönkre tette az ex felesége a tíz év alatt,az én időmet meg már nem akarja húzni tovább,nem akar gyereket, semmit, haverozni,csajozni akar. Ez normális?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, ő 44 én 30 éves vagyok. Ő elvált,egy gyerekkel,én független. Önálló egzisztenciám van,jó alakom, szép arcom,igényes vagyok,és házias stb. Egy szava nem lehetne. O azt mondta, besokallt ettől az egy gyerektől is,annyira imádja és mindent megtesz érte, viszont ő már nem bajlódna még egyel. Nem akar kötöttséget, motorozni, csajozni, természetet járni akar a haverjaival ( ők is szinglik,44 évesek...) Eddig nem jött rá ezekre... Pedig én bevállalós voltam, mindenhová elmentem vele, hosszú túrákra,motorozni stb. Szeretem az életemnél is jobban. De ő már nem akar. Egy darabig hívott magához,hogy békülünk. Persze csak kihasználni,így utóbb rájöttem. Mit gondoltok erről? Hagyjam?
2021. jún. 5. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
elég nyilvánvaló
2021. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Őszinte volt, igaza van. Én sem kezdeném előröl a gyerekezést, mert már van. Neki is csak 1 élete van.
2021. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
kapuzárási pánik-gyanús
2021. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen lekoptatós szöveg van, akkor már minimum ott a következő csaj a láthatáron. Volt párom is akkor jött rá, hogy nem működik a kapcsolatunk, meg mást akar, amikor már ott volt a következő úriember. 😐


Ha tepersz utána, nem hiszem, hogy segít. Kicsit ignoráld, te is járd a természetet. Aztán vagy észhez tér, hogy mit vesztett és akkor esélyt adsz neki, ha még akarod. Vagy... Vagy bekaphatja. 😎

2021. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Viszont évekig az ellenkezőjét mondta. Lesz egy közös gyerek.
2021. jún. 5. 20:03
 6/18 A kérdező kommentje:
Bekülni akart egy ideig,de a jó kis barátok lebeszélték. Járom a természetet. Egyedül barangolok. De ez nem olyan... hiába vannak barátnőim,nekem annyira csodás emlékeim vannak vele,olyan jó volt sokminden.. vele ketten minden más!
2021. jún. 5. 20:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Ha velem szakítanak én is mindig ezt érzem. Ilyenkor csak a pozitívumokat látja az ember. Szerintem én teszem túl magam az ilyeneken legnehezebben az országban.

De ez elmúlik idővel, lesz jobb, jóképűbb, okosabb. Biztos nehéz, meg különleges volt a vele töltött idő. De egyoldalúan elég nehéz egy kapcsolatot újra kezdeni. De akár mi is a terved vele, érdemes ilyenkor egy kis teret adni a másiknak, hogy legalább a hiányodat érezze.

2021. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

Legyünk őszinték: 30 éves nőként már nem várhatsz sokáig az első gyerekkel. Valószínűleg nem a levegőbe beszélsz és kiváló az egészségi állapotod, az orvostudomány pedig manapság már csodákra képes, így akár 40 éves korig is lehet gyereket vállalni és egyre kevésbé ütközünk meg a 35 fölötti kismamákon.

Viszont nagyon jó dolog, ha a saját gyerekednek az anyja vagy és nem a nagyanyja. Tök jó 37-38 évesen szülni, addigra már megvan a biztos egzisztencia, van olyan munkatapasztalatod, hogy GYES alatt is megtartanak home office-ban és utána várnak vissza, mert nem Adminisztrátor Gizike vagy friss diplomával, utaztál már eleget ahhoz, hogy ne legyenek elvonási tüneteid, ha kisgyerekkel pár évig a hétvégi wellness a maximum, van már olyan tapasztalatod a férfiak terén, hogy tudod, kivel érdemes gyereket vállalnod - de gondolj bele: mikor a gyereked a húszas évei elején, diplomával a kezében kezdené az önálló életét, te már 60 körül fogsz járni. Biztos, hogy érdemben a segítségére tudsz lenni vagy akkor már a "fél lábon is kihúzom ezt a keveset nyugdíjig, csak hagyjanak már békén" állapotban leszel? Kívánom, hogy az előbbi álljon fenn és ha irodában dolgozol, akkor van is rá esély (fizikai dolgozóként ennyi idős korodra az összes ízületed fáj és napi háromszor egy marék gyógyszerrel tákolod magadat össze a következő műszakra). De akkor is jobb 30 éves korig megszülni az első gyereket, mint utána családot alapítani.

Például akkor van esély kistestvérre. 25 évesen jön az első, mondjuk rá 4-5 évre érzed, hogy újra lenne kedved és energiád babázni, közben dolgoztál is egy kicsit, nem estél ki a gyakorlatból, jöhet a második. És akár még a harmadik is. De ha 30-on túl vágsz bele az elsőbe, a második is kérdéses, mert közel a mágikus 40.

Anyáink, nagyanyáink sokszor mondták: 30 éves korig kell szülni. Nem voltak hülyék. Az már a mai világ hibája, hogy egy tanult, dolgozó fiatal házaspár 30 éves koráig nem tudja megteremteni a gyerekvállalás hátterét Magyarországon.

S hogy hogyan jön ez ide? Úgy, hogy a párod valószínűleg jót akart neked. Ha ő nem akar gyereket, nem fogod meggyőzni és ez így a jó. Élhettek egymás mellett még évekig, neked ketyeg a biológiai órád, ő meg nem lesz apa. Ha nem akar az lenni, ne is legyen. De míg egy férfi 50 évesen is lehet apa (bár annak sincs sok értelme), neked 30-on felül már nem annyira jó anyának lenni. Ha gyereket szeretnél, akkor mástól legyen, ne tőle - ez így korrekt. Ne játsszon a te termékenységeddel, nem az ő dolga. Tudom, lehet, hogy most éppen nem akarsz gyereket és úgy érzed, soha nem is fogsz akarni - de ez bármikor változhat. A nőket az evolúció úgy alakította ki, hogy képesek gyereket kihordani és megszülni és ez a szerep bármikor előtérbe kerülhet náluk. Akkor pedig jó, ha olyan férfi van mellettük, aki partner benne, nem olyan, aki hallani sem akar róla.

Az nem korrekt, hogy "békülés" van. Ha vége, akkor vége, ne legyen még egy utolsó meg egy utolsó utáni békülős szex. Baromi kényelmes szeretőt tartani, mert az ember csak a jót kapja belőle, a rossz meg másnak jut. De egy ember összetett személyiség, a jó mellett a rosszat is el kell viselni belőle. Márpedig az élettársad most csak a jót akarja belőled: van szeretgetés meg szex, a többit pedig oldd meg magadnak.

2021. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad.

Nem tudok mást mondani, sajnálom. Idővel túl leszel rajta.

2021. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Legalább őszinte volt.


Nincs mire várnod neked sem, rá végképp nem. Most megszabadultál tőle.

Nem rabolta el több idődet.


Most menj te is szórakozni kikapcsolódni, ismerkedj aztán lesz valami. Ha olyan vagy külsőre belsőre amilyennek leírod magad, akkro nem lesz nehéz.

2021. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!