Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kidobott a nárcisztikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kidobott a nárcisztikus, akkor várható hogy valamikor még megkeres?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy így legyen, szóba sem állnék vele, nem is reagálnék, viszont olvastam több helyen is, hogy a nárcisztikusok visszatérnek akkor is, ha ők dobták el a másik embert. Mielőtt bárki belém kötne: igen, diagnosztizált rosszindulatú nárcisztikus, és későn tudtam meg hogy az, pedig voltak rá jelek, de mindenkire laikusok is ráhúzzák hogy az illető narcisztikus. Neki papírja van róla, tehát biztos az.
2022. ápr. 24. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,hogy ezt kerdezem…de milyen egy narcisztikus egy parkapcsolatban? Sajnos aggodom,hogy ilyennek keveredtem ossze, s ha neki papirja van rola talan igy biztosabban tudnam…
2022. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Várhatónak várható, csak ne engedd be az életedbe.


Ha pedig okozott negatív érzelmeket akkor azt úgy tudod elengedni, hogy szem előtt tartasz valamit: lehet, hogy személyiségzavar, és rosszindulatú, de pont azért, mert ez egy sérült ember, ami ugyan nem menti fel, de segít megérteni, így az elfogadáson keresztül oldódhat minden negatív, amit generált benned.

2022. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyes válaszolónak:

Jelek pl: ellentmondásosság, a határaim állandó feszegetése, minden úgy legyen ahogy és amikor ő akarta, rám vetítette ki azt ami benne van, emiatt nekem kb állandóan védenem kellett a személyiségem, stb. A legnagyobb jelzés az, ha a másik fél semmibe veszi a te egyediséged, a te személyiséged, helyetted akarja megmondani hogy mit érzel éppen (mintha te egy öntudatlan nem tudom ki lennél), állandóan titokzatoskodik, manipulál, a dolgokat össze-vissza random módon teszi, direkt nem azt adja amiről tudod hogy szereted, helyette direkt azt amelyikről tudja hogy nem szereted (pl minden gumicukrot szeretek, kivéve a Haribo goldbärt, erre azt kaptam) ha neki kedve van bármihez akkor neked is legyen, a jóindulatodat a benne való bizalmadat kegyetlen kihasználja, állandóan manipulál vmivel, ha szembesíted akkor megőrültél, együttműködést mutat, valójában azon dolgozik hogy szabotáljon téged, a te igényeid és sorolhatnám.

2022. ápr. 24. 22:07
 4/14 A kérdező kommentje:

Kettesnek:

Amit mondasz az szép és jó,viszont: mivel ő tudta hogy az ami, semmit nem tett ellene, hanem ellenkezőleg: amikor kidobott meg is mondta hogy végig manipulált, hogy végig torzította a valóságészlelésem, hogy érzelmileg tudatosan kihasznált, majd gúnyosan: traumát okoz nekem a szakítással! Na ha te ezek után is fent tartod amit mondtál, akkor arra nem tudok mit mondani!

2022. ápr. 24. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én pedig a saját érzelmi életem minősége szempontjából, a saját lelki békém miatt is megbocsájtanék, még ha ilyen is. Miért vinném tovább a negatív érzést? Legalábbis én így tudnám elengedni, kinek mi.:)
2022. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindig megbocsájtó ember voltam, ha a másikon láttam a megbánást akkor meg pláne. Itt viszont a képembe kaptam hogy mindent tudatosan tett és élvezte a szadizmust amit kiélt rajtam. Úgyhogy hagyd ezt a megbocsájtani a saját lelki béke miatt dolgot. Nulla megbánás volt rajta nulla empátia és hangsúlyozom tudatosan tette azokat amiket!
2022. ápr. 24. 22:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Oh és azt is mondta, önkísérlet voltam neki. Egy kísérlet! Manipulációs képességére, (nagyon elégedett volt magára emiatt, konkrétan büszke) gátlástalanságára, és sorolhatnám. Dehumanizált, egy önkísérletnek tekintett engem és az őszinte, tiszta érzelmeim. Bocsáss meg neki helyettem!
2022. ápr. 24. 22:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell enki megbocsájtani, tiltsd le inkább mindenhol, hogy ha akarna, akkor se tudjon utolérni.

Nézz a jövőbe, és próbáld elfelejteni, a következő pasiknál meg nyitottabb szemmel járni, most már tudod, hogy mik az árulkodó jelek. Sok sikert!

2022. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nyilván már nem tud elérni, max ha postán küld levelet.

Az biztos, hogy senkinek nem kívánom a negyedét sem annak, amkt ezek az emberek okoznak. Össze sem hasonlítható egy normális, empatikus emberrel való kapcsolatból való kijövetellel. Egy ideig nem kívánok párkapcsolatot senkivel sem, de köszönöm szépen a jó kívánságot! 🙂

2022. ápr. 24. 23:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezt jelenti a személyiségzavar, ilyen ez a fajta "beteg" ember.
2022. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!