Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bocsássak meg saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bocsássak meg saját magamnak?

Figyelt kérdés

7eves kapcsolatom volt ami véget ért egy fél éve.

Sajnos az én hibámból..

Nő vagyok ő volt nekem az első és soha nem léptem félre mellete.

De hibáztam mert egyszer hazudtam neki..

Nagyon hosszú lenne le irni a szakítás okát.

Ő sokat bántott engem és volt hogy félre is lépett, de én nagyon szerettem őt és mindig megbocsajtottam.

Ő is szeretett engem.. mindent megadott nekem ,vigyázott rám, féltett engem.

De az én egyetlen egy hibámból lett vége és ezt nem bírom feldolgozni .. megprobaltam 100szor de egyszerűen nem megy.

Mit tegyek hogy el engedjem ezt az egészet végre? És elfogadjam hogy vége? És hogy megbocsassak saját magamnak? Hogy ne okoljam magam? Ő volt nekem a mindenem és elveszitettem..



ápr. 4. 08:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Lelkileg bántott**
ápr. 4. 08:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak? Sehogy, nincs miért. Örülj, hogy a megszabadultál tőle. Kezdj új hobbiba, utazgass, ismerkedj.
ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

" mindent megadott nekem"


Ja, csak a hűséget és a tiszteltet nem.


Javasolnék egy pszichológust mert nem egészséges ez a kötödésed egy olyanhoz aki bántott, megcsalt, elárult.

ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kotodesi problemad van a leirtak alapjan. Ehhez szakember kene.
ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A volt fégjed félrelépett, sokat bántott, viszont Te eyszer hazudtál neki. Nem írtad, hogy miért hazudtál, pedig eszerint jobban tudnánk véleményt mondani. Viszont ez a hibád elég volt neki ahhoz, hogy szakítson (legalább is így veszem ki a szövegedből).

Nyugodj bele, hogy jobb így, mert ha együtt maradtatok volna, kis nézeteltérés esetén is fel-felhánytorgattátok volna egymásnak a másik hibáit .s az ilyen együttélés jobban megviselt vlna, mint a válás.

Ha nem tudod feldolgozni, akkor fordulj szakemberhez.

ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Verbálisan bántalmazott azért nem tudsz túllépni rajta, azért kötődsz hozzá. Én szerintem is agyturkász való neked!
ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben hazudtál neki?
ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"Javasolnék egy pszichológust mert nem egészséges ez a kötödésed egy olyanhoz aki bántott, megcsalt, elárult."


Egészségesnek nem egészséges, de természetes. A szerelem már csak ilyen. Nem racionális, hanem érzelmi alapon működik. Aki volt már szerelmes, az valószínűleg megélte azt, hogy olyat is szeretett, akit nem kellett volna. Szerelmi bánatban lévő emberek agyát vizsgálták a tudósok, és megállapították, hogy a drogfüggőkével mutat párhuzamot. Szóval elég kemény dolog ez.

Én is voltam szerelmes. Az exem akkor is szerettem, amikor nem kellett volna, mert nem érdemelte volna meg.

ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nem tudta megbocsátani, hogy hazudtál neki?
ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Nem megbocsátani kell,hanem tanulni az esetből és továbblépni.
ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!