Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottam a szeretőmmel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a szeretőmmel de miert vagyok magam alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja én fejeztem be vele, rajottem, hogy nem bírok szerető lenni, nem bírok második lenni. Soha nem hitegetett, de én teljesen szerelmes lettem és azt vártam mikor választ már engem. Miért hiányzik ennyire? Felorult vagyok, nem tudok semmire koncentrálni, nem tudok aludni sem. Mikor lesz ez jobb?
ápr. 30. 20:00
 1/5 A boldogság nem létezik ***** válasza:
66%

Hirtelen az ugrott be, hogy


"Sej, haj, szép a páva, mert aranyos a tolla;

Most vagyok szeretőmmel haragba'

Azt is tudom, miért van a haragja,

Mert az anyja gazdagabbat akarna."


(Nem tudom ez hogy jön ide amúgy)


A kérdésre pedig


Majd túllendülsz rajta, szeretőből majd lesz másik. Fogyóanyag.

ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz.

Nem azért szakítottál, mert nem szereted, hanem mert az eszed kapcsolt.


Szakítottam így. (Nem szerető voltam, más jellegű probléma volt.)


Mikor lesz jobb?


"Felorult vagyok, nem tudok semmire koncentrálni, nem tudok aludni sem."


Na, ez nekem olyan 3-4 hónap volt.

(Se enni, se aludni nem tudtam jóformán.)


8 hónap telt el, mire eljutottam odáig, hogy megpróbáltam továbblépni, nem sokkal ezután megismertem a jelenlegi párom (ennek lassan 9 éve.)


De őszinte leszek, ahhoz évek kellettek, mire megszűntek azok az álmok, meg nem kísértettek a nyomorult emlékei, vagy nem kavart fel, ha valami a kezembe került, ami tőle volt.

ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan gerinctelen vagy , hogy összejartal vele amikor tudtad, hogy párja van, akkor remelem sokáig szenvedsz. Bár ő is megerdemelné.


A kerdes meg ertelmetlen. Minek kene orulnod amikor elveszitesz valakit. Azert jartal ossze vele , mert szukseged volt rá, hogy legyen veled valaki, nyilvan rossz erzes ha ez a valaki elmegy. De azert nem sajnállak, ne haragudj.

ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebbe sokan belebuknak. Hiába bármi tanács, mindenki belemegy.


Talán az a legnagyobb problémád, hogy marad egy üres tér, és bizonyos szinten magányos leszel és vagy. Azt az időt amit vele töltöttél személyesen vagy chaten vagy telefonon az most kiesik.

ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Keress mást és majd elfelejted. Önvédelemből vetettél véget, mert a viszonzatlan szerelem felőrölte az idegeidet.
máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!