Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő még mire el felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő még mire el felejtem a lány akivel 3 évig együtt voltam?? 1 hónapja hogy vege de nem érzem jobban magam szakított velem azzal az indokkal hogy o már nem úgy szeret mint rég pedig meg adtam neki mindent és minden nap látom munkába…

Figyelt kérdés

ápr. 4. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Évekig is eltarthat. Munkahely váltás és aktív szociális élet segíthet, hogy rövidebb ideig tartson.
ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 naptól akár évekig is.


Te is tudod, hogy ezt marhasokan megszívják. És rohadtul pocsék érzés.


Célokat kell ilyenkor kitűzni, programokat kialakítani, olyan dolgokat kell találni amivel eltelik az idő és hamar eljön az este.


A sok sok sok üres idő amikor sok időnk van agyalni azt kell valahogy lefoglalni.


Ez vonatkozik kb- mindenkire akinek rosszabb szakításkor

ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés hogy látod, jobb lenne váltani!!!

Az első szakításom engem is nagyon megviselt, kb fél év volt mire egyenesbe jöttem. Viszont idővel annyira megutáltam a szeretett nőt, hogy szóba sem állok vele azóta, pedig próbálkozott. Azóta két szakításom volt amit nem én kezdeményeztem, az egyik nagyon váratlanul ért, a lány felsorolta miért nem illünk össze és időt kért, de én azonnal mondtam, hogy jól látja a dolgokat és ne húzzuk tovább egymás idejét. Mostanra egyáltalán nem visel meg a szakítás, főleg ha racionális érvek támasztják alá, max 1 hét.

Számomra az okozott áttörést, hogy felfogtam nem szabad az érzést adott személlyel összekapcsolni, nem szabad magad azzal áltatni, hogy csak adott személlyel lehetsz boldog és emiatt ragaszkodni kell hozzá, majd jön a következő és könnyen lehet hogy még jobban is passzoltok egymáshoz.

ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!