Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki a szakítás tényét letudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szakítás tényét letudja 1 jól van vagy oké val?

Figyelt kérdés

Annak semmit nem jelentett a kapcsolat? Vagy nem bánkódik?

Vagy csak büszkesegbol mondja hogy jól van?


ápr. 22. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet rég túl van magába ezen és nem foglalkozik vele
ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"Vagy csak büszkesegbol mondja hogy jól van?"


Én például ezt tenném.

ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor mikor múltkor kérdeztem tőle h számítsunk miért nem vágta rá h jo? Azt mondta nem akar szakítani ikor megkerdeztem. Mostmeg már ha én szakítok konkrétan erre már nem mondta h nem akar, hanem azt mondta h jo
ápr. 22. 16:40
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
#3: ne haragudj, de ezért kellett volna egy csomó (klasszikus irodalmi) regényt elolvasni, akkor nem lennél ennyire érzelmi analfabéta, és tudnád, hogy mi a helyzet / értenéd, hogy a másik mit miért csinál (még ha nem is tetszik). Az olvasás hiánya egyébként a helyesírásod hiányából is jól látható.
ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem más se lenne okosabb az én helyzetemben h rakerdezek normálisan és mondja h nem akar szakitnai, mikor később még megunom a banant és otthagyott nem mondja h nem akar szakítani beszéljük meg, csak simán h jól van.
ápr. 22. 16:47
 6/24 A kérdező kommentje:
*otthagyom
ápr. 22. 16:47
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

#5: "Szerintem más se lenne okosabb az én helyzetemben"


Dehogynem, maximum a te környezetedben (értelemszerűen) nem fordul elő olyan ember, aki képes olvasni a másik testbeszédét, képes összerakni, mi jár(hat) valójában a másik fejében, stb.

ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Na akkor mi jár szerinted? Ha 1 x kérdeztem h jobb lenne e külön? És azt válaszolta h nem akar kulon lenni? Most meg szakítás annyit mond h oké jó?
ápr. 22. 17:01
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
#8: majd ha megírod a kapcsolatotok teljes történetét, az összes, rád nézve kényelmetlen dolgot SEM kihagyva, akkor majd válaszolok a kérdésedre. Elég vicces, hogy te elvárnád, hogy semmit sem tudva, egyetlen szituációból kiindulva, vadidegenként "diagnosztizáljak", miközben neked rengeteg információ (verbális és nonverbális egyaránt) a rendelkezésedre áll, mivel te voltál ott a kapcsolatban, nem én.
ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nálam volt ilyen, hogy kb. ennyire nem érdekelt, de ott abban a kapcsolatban már előtte 6 hónappal elromlottak a dolgok.
ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!