Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak egy idegileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy idegileg gyenge lánnyal??

Figyelt kérdés

Sajnos sok tragédia volt az életében, volt párja majd apukája elhunyt 3-4éve. Utána kapott egy kisebb idegösszeomlást , depresszió, pia, mai napig nem egyértelmű de lehet volt ott egy gyenge öngyilkossági kisérlet is, ukrán cigi...Családi házban él, jártam fel segíteni neki én húztam ki a gödörből, barátkozósdi nagyon jó volt, közben nekem volt egy rövid kapcsolatom, ő neki is voltak randijai...Végűl egymásba gabajodtunk. De nem megy a kapcsolatosdi, az ágyban 0. 4hónap alatt nem volt szex, az aktusról kb tiniként gondolkodik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Itt egy kis magyarázat. Ha müködik a link.

Türelmes voltam vártam rá, de komolyan ettől a kínlódástól már lassan nekem sics kedvem hozzá, kiábrándító 2-4 órát izgatni és közben nincs semmi.

Volt már a 4 hónap alatt egy időszak amikor erősen gondolkodtam a szakításon, de (volt) barátságunkra való tekintettel megbocsátottam. Félek ha elhagyom kárt tesz magában, tárgyakban szerintem szokott, elég furcsa hogy apró veszekedések után mindig megsérűl valami.



#idegesség #Törzúz
máj. 15. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Normálisan:


"Zsuzsa szakítok veled!"


Szólj a barátainak, szülőnek, testvérének, hogy nézzenek rá ha egyszer szegény idegállapota nincs rendben, a többi nem a te dolgod.

máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen lánynak hogy voltak kapcsolatai?nekem meg lökik a sódert hogy azért nem volt még nőm 40 évesen mert nem vagyok a toppon lelkileg
máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogyan? Gyorsan, tisztán, végleg.

Közlöd, hogy részedről vége ès megszakítasz minden kapcsolatot. Ahogy az egyes írta, előtte szólj a közeli embereknek, hogy vigyázzanak rá, mert szerinted nincs rendben és ennyi. Semmi többel nem tartozol neki.

máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet vaginizmusa van inkább?
máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
#2 bennem is az fogalmazódott meg, hogy ilyen embereknek hogy van kapcsolata. Én meg hiába vagyok sportos, vékony, igényes, imádok szexelni, rendben vagyok lelkileg-mentálisan, nem is kellett soha pszichológushoz járnom, van rendes állásom, diplomám, nem dohányzok, törődő vagyok, és sorra szinte minden pasi csak szexet akar tőlem. Kb. ilyen “túl jó vagy” jeligével xD Hogy aztán összejöjjenek ilyen szexmentes kapcsolatokra lelki roncs nőkkel vagy mi a franc? Komolyan ez kell a férfiaknak?
máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

#2 A kérdező leírta, hogy a lány édesapja és az akkori párja nagyon kis eltéréssel halt meg. Nem csoda, hogy szegény csaj összeomlott.

Itt inkább szakszerű (ha kell, gyógyszeres) segítségre lenne szükség. A te döntésed, hogy szereted-e annyira, hogy ezt végigcsináld vele.

Persze érthető, ha nem, de akkor tényleg szólj szakítás előtt azoknak, akik majd mellette állnak a későbbiekben.

máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Én se véletlenűl omlottam össza,de ez a nőket nem érdekelte
máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Anyukáján aki beteges kívűl nincs senkije. Nem tudom meg gyógyúlt e teljesen de anyukája utóbbi időben szokásosnál is gyengébb. Ergo nincs senkije rajtam kívűl.
máj. 15. 17:51
 9/14 A kérdező kommentje:

#5! Remélem még nem kaptál túl sok ismerkedős privátot:))

Azt gondolod minden ilyen pasi fél hogy hosszútávon kevés neked és csak ultra rövid távra kellesz??

Sokaknak magyarázat, barátkozósdi nagyon ment nekem ezzel a lánnyal, barátságból kapcsolat a dolog.

máj. 15. 17:57
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Én nemkellek egy nőnek se,pedig érek annyit mint a kérdező
máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!