Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bocsátsam meg magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bocsátsam meg magamnak, hogy miattam ért véget a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem foglalkoztam vele annyit, amennyit kellett volna, nem mutattam ki mennyire szeretem. Ő kiszeretett belőlem és nem akar már velem lenni, hogy bocsátsak meg magamnak? Annyira azt érzem, hogy emberileg 0 vagyok, lehetett volna másképpen, rajtam múlt az egész. Ezeket tőle is megkaptam, amikor szakított, illetve a mai napig közli újra az olyan videókat, mintha én dobtam volna el őt. Ne csodálkozzak, hogy megváltozott, én tettem ilyenné, ha hiányozna egy nap, gondoljak arra mennyire szeretet stb.. ezek mind mind szíven ütnek. Én próbáltam jó ember lenni, megadni neki azt amire vágyik, nagyon sok helyre elvittem, sokszor bementem érte munkahelyére stb stb..

Tényleg nagyon nagyom bűntudatom van, bánt az egész. Mit tegyek? Menjek el pszichológushoz ?



máj. 3. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod visszafogadni, és ő se akar visszajönni, akkor minden oké, van esély a továbblépésre, gyógyulásra.


Ez így elég beteges volt mindkettőtök számára.

máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én még szeretem, de nem tudnék már benne megbízni, illetve ő már nem szeret, szóval valahogy nekem kell felállnom ebből.
máj. 3. 19:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát hajrá! Menj társaságba, fogadj be új ingereket, meditálj, sportolj...

Bocsáss meg neki is, magadnak is, és ne csak azért, mert ellene vétettél, hanem azért is, mert magad ellen is vétettél, hogy olyasmiket csináltál magaddal, ill. hagytál csinálni magaddal, ami rombolt téged.

máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!