Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kéne vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21/l vagyok, a barátom 22, 4 éve vagyunk együtt. Ő szeret engem, de én úgy érzem, nem ő az igazi.

Nagyon jókat tudunk beszélgetni, de egyikünk sem túl pörgős, ezért néha laposak az együttléteink, mindig a másikra várunk h találjon ki vmi programot.

Ő már hosszú távra tervez velem, szeretne majd összeházasodni, én viszont félek ilyen végleges döntést hozni, nem szeretem a kötöttségeket, és megriaszt, hogy ilyeneken gondolkodik.

Szóval szerintetek ha úgy érzem, hogy nem vele fogom leélni az életem, de végül is nincsenek komoly veszekedések, megcsalások, egyikünknek sem tetszik más, akkor szakítsak, vagy várjak, hátha változik valami?



2012. máj. 20. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még probálnám a kapcsolatot feléleszteni ha amugy nincs semmi gond de ha nem vagy szerelmes és már tényleg csak ugy vele vagy akkor meg minden hiába és itt a vége
2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért akarsz szakítani? Mert összeházasodna veled? Te jó ég most mi lesz veled???? Ha nem ő az igazi akkor mi a fenéért vagy vele?
2012. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, remélem, neked csak jó tapasztalataid vannak a házassággal kapcsolatban, de én úgy látom, h esküvő után már nem figyelnek annyira oda egymásra a párok, "már megvan, az enyém, kipipálva" alapon. A férj eljárogat, a feleség nem öltözik ki úgy...A családomban eddig csak rossz házasságokat láttam, szóval nem minden vágyam, hogy így kössem össze az életem valakivel.

És nem tudom, hogy tényleg van e igazi, és várjak e rá, vagy elégedjek meg azzal, amim van, tekintve h más sokkal rosszabb helyzetben van. Ezért vagyok még vele.

2012. máj. 20. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

4 éve vagy vele..és nem szereted a kötötségeket ?

Ha most szakítani fogsz ..megbánod mert kevés ilyen fiú van mint a barátod (hűséges)

2012. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te vagy az élő példa arra, miért kell sok férfinak bunkó, hűtlen, nagypofájú állattá válnia.


Szomorú, hogy nem értékeled a barátod!

2012. máj. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!

Én is nagyra értékelem a hűséget, meg a kölcsönös tiszteletet, de úgy érzem, hiányzik az a bizonyos tűz, amit szeretnék. Csak feleslegesen áltatom magam szerintetek? Mert a tűz úgyis kialszik egy idő után?

2012. máj. 21. 17:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja és még valami.

Nem igazán értem, miért kéne egy vadállattá válnia? Attól nem szeretném jobban, sőt össze se jöttünk volna. Lehet, hogy vannak nők, akik arra nevelik a pasijaikat h legyenek velük bunkók,nem tudom. A magam nevében annyit mondok,hogy a velem töltött idő alatt nem lett bunkóbb, és nem tartanám férfiasabbnak, ha az lenne. Szóval ha félreértek vmit, légyszi fejtsd ki nekem.

2012. máj. 21. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld feléleszteni a tüzet. Találj ki programokat.
2012. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak k*rváknak nevezem a te hasonló gondolkodásúakat. Magyarul neked f@sz kell és nem házasság. Ha szakítasz mész a másik f@szhoz, mert nem f@sz kell akkor nem lennél a pároddal tehát k*rva vagy. Kedves Alnus engem hidegen hagy mi a véleményed, mert nem érdekel. Azt csinálsz amit akarsz, de ostoba egy k*rva vagy. Legközelebb ha valakivel összejösz akkor jelentsd ki, hogy te csak dugni akarsz és akkor még véletlen se fog eszébe jutni téged elvenni feleségül. Hidd el könnyebb dolgod lesz.
2012. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!