Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy még mindig azt érzem, hogy egyszer azt fogja mondani, hogy megbánta, és szeretné még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk pasimmal,ő szakított.De még mindig van bennem egy olyan érzés,hogy nemsokára azt fogja mondani,hogy megbánta,hogy így döntött és próbáljuk meg újra.

2012. máj. 24. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mert még hiszel a kapcsolatotokban. de miért szakítottatok? összekaptatok valamin, vagy már eleve volt probléma? mert ha az utóbbi áll fenn, akkor... szóval újra meg újra előjönnek ugyanazok a problémák.
2012. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ő szakított,akkor még mondhatja, hogy megbánta és próbáljátok meg...viszont te ne mond neki,mert az tök ciki lenne,hogy veled szakítottak és kuncsorogsz...
2012. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: azon kaptunk össze,hogy szerinte én csak a saját érdekeimet tartom szem előtt,és amit ő gondol,mond az engem nem érdekel..
2012. máj. 24. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hogy ezt érzed, mert erre vágysz. Ha ad neked még egy esélyt, akkor próbálj jobban figyelni rá. Ha viszont nem igaz amivel vádol téged, akkor ez csak egy ürügy volt a szakításra.
2012. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az érzésem. Remélem, nem ugyanarról a pasiról beszélünk:)
2012. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném :)
2012. máj. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!