Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Inkabb a ferfiakhoz inteznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkabb a ferfiakhoz inteznem ezt a kerdest ( de persze a nok velemnyere is kivancsi vagyok) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Inkabb a ferfiakhoz inteznem ezt a kerdest ( de persze a nok velemnyere is kivancsi vagyok) Ha egy 5 honapos kapcsolatban a ferfi csak ugy szo nelkul "lelep", nem valaszol a sms-kre, nem keres, az egyertelmu szakitast jelent? Nekem es a kornyezetemben levoknek nincs ilyen tapasztalatuk, ha szakitani akart egy pasi, akkor szakitott, megmondta kerek perec. Szoval nem ertem, mi tortenik es nem tudom, mit tegyek?

2012. máj. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem ezt csaj csinálta. Vártam türelmesen, próbáltam közeledni hogy megbeszéljük mi a gond, de ugyan úgy nem reagált semmire. A végén én mondtam ki, hogy ennek így nincs értelme. Gyáva megmondani, hogy vége. :/ 22/F
2012. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Más helyen ad életjeleket magáról? Látta valaki ismerős?

Lehet azért tűnt el, mert elrabolták vagy belekeveredett valamibe. Én először ezen gondolkodnék.

2012. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az tényleg lehet hogy belekeveredett valamiben én utána kérdeznék ismerösöknél biztos ami biztos . De az is lehet hogy tényleg gyáva kimondani a szakitást akkor is megkeresném és kérdöre vonnám legalább annyival tartozik hogy kimondja hogy vége vagy ha megtaláltad mond ki te ne kelljen neki és ennyi.
2012. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 perfectlie ***** válasza:
Lehet az is,hogy meg van sértődve rád nagyon,"utál" épp.Lehet,hogy tettél valamit vagy lehet,hogy hallott rólad valamit.
2012. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem hiszem, hogy belekeveredett valamibe, nem olyan tipusu. Mielott "eltunt" volt egy beszelgetesunk, azt mondta o bizonytalan, se veled se nelkuled helyzetben van de tudja, hogy ha azt mondana, vege, tuti megbanna. De ha nem mondana, azt is, mert megint itt tartanank. Akkor azt mondtam neki, hogy ha o ennyire bizonytalan, sajnalom es elkoszontem. Harmadnap reggel kaptam egy oriasi viragkuldemenyt a szulinapomra, tole volt. Aztan egyutt toltottuk a hetveget, minden ok volt s aztan eltunt. Irtam neki par nap utan, hogy megbantottam-e valamivel, vagy ugy dontott, vege? Visszahivott egy ido utan, akkor nem tudtam felvenni, de mikor lattam visszahivtam, nem vette fel es azota semmire sem reagal. Mit tehetnek?
2012. máj. 25. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ezt lánnyal(14 évesen utoljára),igen, a szakítás kimondatlan változata.
2012. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
40 evesen is ilyen modszert valaszt egy ferfi? S ha mar megkerdeztem sms-ben,hogy ez szakitas-e, akkor sem valaszol egy sms-ben sem ra? Egyebkent, o szokimondo es egyenes, sokszor durvanak is tunik emiatt. Nem tudom elhinni, hogy ezesetben igy oldana meg a dolgot.
2012. máj. 25. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akar már beszélni sem veled, nehogy visszacsusszon a kapcsolatba. Még a végén meggyőznéd, hogy maradjon veled. Ha ez az egyetlen kiút, akkor megértem.
2012. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 okoska31 ***** válasza:

Szakítás.

Vagy megcsal. De akkor is szakítás lesz a vége.

Felejtsd el.

40 éves? Te mennyi vagy? (csak, hogy még nem jött elő a baráti társaságban sem ilyen "gerinces" megoldás)

2012. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eszem agaban sincs meggyozni, hogy maradjon velem. Csak beszelni szeretnek vele, hogy tudjam, hogy tenyleg szakitani akar-e vagy mi a helyzet. Igy nem lehet lezarni egy kapcsolatot. Azota felhivtam, penteken este. Megkerdeztem, mi a valasza, azt mondta most olyan faradt hogy gondolkodni sem tud( es ez igy is volt, mert ismerem a korulmenyeket). Mondtam neki, hogy ok, hagyom most pihenni s ha majd ugy gondolja, szoljon. Azt mondta, ok, csorog. Azota sem csorgott, pedig szerintem akkor komolyan gondolta.
2012. máj. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!