Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan kezeltek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezeltek ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a fiúk csinálnak-e ilyesmit, én még nem csináltam, és el se tudnám képzelni, hogy csinálnék. Arról van szó, amikor egy lány szakít veled, majd utána hamis reményeket táplál benned, amikor elkeseredetten próbálod visszakapni őt. Hogy mélyebben belemenjünk, mit csináltok akkor, amikor azt mondja a lány, hogy még gondolkodnia kell rajta, amikor reményt ad, valószínűleg reménytelenül, vagy amikor a mézesmadzagot is elhúzza előtted azzal, hogy pozitívan reagál az elkeseredett próbálkozásaidra. Végül elküld végleg, és annyira a padlóra kerülsz, hogy az egész világtól elmegy a kedved.


Szóval mit csinálnátok, ha egy lány ezt megpróbálná megcsinálni veletek?:)



2012. máj. 25. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van, ha tényleg nem tudja, mit akar?
2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már nem csinálok többször hülyét magamból, megjöttem már ebből :) Aki menni akar, azt el kell engedni. Amúgyis ha valaki már nem akar velem lenni az pont elég kibárándító....
2012. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy pasi ismerősöm, akivel így szórakozott egy csaj. Borzalmas volt még nézni is, hogy mit művel szegénnyel az a liba. Mivel a srác szerette, ezért nem tudta elengedni, de végül muszáj lett, hisz a csajnak nem kellett, csak áltatta.

Persze van olyan is, mikor nem tudja a csaj, hogy mit akar valójában, de ez ritka. Általában csak szórakoznak a fiúkkal. Ha biztos vagy benne, h nem érez irántad semmit, akkor el kell engedni. Ha nem vagy benne biztos, akkor is engedd el. Keress mást.

2012. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!