Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha mindig vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindig vele álmodom? ) :

Figyelt kérdés

14 L vagyok,és a barátom 1,5 hónapja szakított velem (ő 21 és megcsalt egy exével) mindig vele álmodom,és mindig azt,hogy újra együttvagyunk..és minden reggel szomorúan ébredek.. :( mitcsináljak?

a korunkra nemkérek megjegyzést



2012. máj. 30. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
probáld meg elfelejteni én is pont ebben a cipőben járok nincs értelme vele együtt lenni ha már nem szeret...
2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te 14 vagy...ő megcsalt ... ez elég ok arra, hogy hagyd őt a fenébe és ne álmodozz róla. Az ilyen nem érdemli meg, hogy egy percet is gondolj rá! Meg így már mit akarsz tőle?! Ha egyszer képes volt ezt megtenni veled, akkor máskor is az lesz! ;) :S Fiatal vagy te még, akad majd jobb is!
2012. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Marad fent éjjelente végkimerülésig, úgy nem fogsz álmodni :)
2012. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
még mindig jobb mintha Freddy-vel álmodnál
2012. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
volt köztetek testi kapcsolat?
2012. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nemfeküdtem le vele,és semmi ilyesmi nemvolt..
2012. máj. 30. 15:35
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor meg egy 21 évesnek mégis mi dolga lenne egy 14 évessel?!
2012. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"nemfeküdtem le vele,és semmi ilyesmi nemvolt.."

nem lehet hogy ez volt az oka???

2012. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de pontosan KÉRDEZÉSRE!:)

nem pedig, hogy megoszd az emberekkel a nyávogásodat.

2012. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is sokszor álmodom a volt pasimmal. De egyre ritkulnak. Próbálj úgy tekinteni a kapcsolatotokra, hogy szép volt jó volt és örülni annak, amit kaptál tőle. A megcsalás előtt. Mert ha nem feküdtél le vele, akkor igazából azt is értem, h neki már másra volt ugye szüksége. De ezt még a kapcsolat elején kellett volna meggondolni.


Tartogat még nagyon sokmindent számodra az élet, ne csüggedj!

24L

2012. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!