Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha mindig vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindig vele álmodom? ) :

Figyelt kérdés

14 L vagyok,és a barátom 1,5 hónapja szakított velem (ő 21 és megcsalt egy exével) mindig vele álmodom,és mindig azt,hogy újra együttvagyunk..és minden reggel szomorúan ébredek.. :( mitcsináljak?

a korunkra nemkérek megjegyzést



2012. máj. 30. 13:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. De az benne a Pláne hogy a kapcsolat előtt megmondta,hogy 16-ig nem lesz szex(mármint.. enaz hogy megmondta,de mind aketten így gondoltuk.)..És még kb 2-3 hónaponta meg is kérdeztem ezt,hogy jó e neki..Őaztmondta,ha nem lenne jó,akkor már nem itt lenne.. Akkor mrgnyugodtam. Erre meg...
2012. jún. 5. 16:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, a fiúk sok mindent tudnak mondani. Aztán nem ahhoz tartani magukat. Én is hetekig álmodtam volt barátommal. Szörnyű volt. De aztán elfogadtam hogy itt hagyott, nem jön vissza, pedig jó lenne.


És most hol vagyok? :) Egy boldog párkapcsolat közepén. Tudom, sovány vigasz ez neked. Csak annyit akarok ezzel mondani, hogy ki lehet heverni mindent. Azután minden sokkal szebb lesz. :)


17L

2012. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Így van, amibe nem halsz bele csak erősít, amibe bele halsz, hát ott a vége :D
2012. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!