Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, mocskosul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mocskosul igénytelen, rendetlen, lusta a barátnőm, de ha szólok én kapom az ívet tőle, mintha én lennék ilyen?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk egy ideje és mindig én pakolok, takarítok, én szólok, hogy valami retkes, stb. Nem érti mi a bajom, miért vagyok boldogtalan, morog, puffog viszont, ha szólok, most is ilyeneket mond:

"önző disznó vagy, azt se tudod, hogy mi az, hogy szeretni, megy az általános nyavajgás"

Egyszerűen elegem van már.


Annyit tettem érte, hogy egy normális nő a seggemet nyalná ki hálából, ez a csaj meg csak megaláz.


Gondolom mindenképp el kell költöznöm tőle. Pedig próbáltam megmenteni ezt a kapcsolatot...



2014. júl. 2. 21:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

ja a mosatlan meg ilyeneket még el is lehet nézni, de hogy a felbontott gyorsleves zacskóját, konzerveket (üres) miért nem dobta ki használat után a szemétbe?

Ez se baj, a baj az, hogy amikor szóltam, én kaptam az ívet.


Szóval... nem tudom. Egyébként elég sok pénzt tettem már le ide. Szóval jól át lettem verve. Ráadásul már említettem neki, hogy én el akarok költözni és gyakorlatilag nem nagyon hagyja.... mármint balhézik ilyenkor, ha elkezdem összeszedni a cuccaim akkor öngyilkossággal fenyegetőzik, vagy nekiáll törni zúzni. Amúgy sincs pénzem, lehúzott az egész, le is fogytam (persze jön azzal, hogy nem is fogytam ami nem igaz, mert egyre szarabbul vagyok)

Sírni tudnék, hogy egy olyan ember akiben bíztam ezt így szemrebbenés nélkül végig tudja csinálni valakivel.

2014. júl. 2. 21:13
 12/30 A kérdező kommentje:

És az a baj próbálja menteni, szebbé tenni ezt a torz helyzetet, de a hideg ráz már a hangjától is és szomorú vagyok mellette. De nem enged el.

Egyszerűen nem.... csak úgy fog, hogy kisemmiz. Az meg nehéz lesz és fájdalmas, úgyhogy inkább felkészülök rá.

2014. júl. 2. 21:17
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, miszerint: Lakva ismerszik meg a másik.

Ez erre a helyzetre totál ráillik. Kiütközött, hogy probléma van kettőtök között.

Két út van:

1. Megbeszélitek, és próbálod megnevelni valamennyire. Bár ilyen korban már nem igazán lehet nevelni az embert.

2. Ha az első variáció nem jön össze, akkor bizony elválnak útjaitok.

2014. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Csak nagyon nehéz, elég durva határokat lépett át.

Például régen ha bajom volt elmentem sétálni, mostmár ki sem enged a portáról. Visszarángat, veszekszik, stb. Már gyakorlatilag félek tőle szinte, terrorban tart. Komolyan.


Mert mit tehetnék? Ha bántom (egy két pofon) sem használ. ha meg komolyabban bántanám elvinne a rendőr. És ő ezt tudja.


Viszont a lelki bántalomnak nem marad nyoma. Én nem szoktam bántani főleg nem ok nélkül. De ő valahogy nem ismeri el a hibáit.

2014. júl. 2. 21:22
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott, úgysem lesz öngyilkos csak így akar magához láncolni
2014. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocs haver, de egy igazi gyökér vagy! Látod a problémát mégsem teszel ellene semmit.

Most mégis mit tehet veled, ha elmész és elköltözöl!? Egy nagy semmit! Állj a sarkadra és ha nem érzed ott jól magad, akkor hagy ott a francba (ahogy látom nem érzed jól magad).

Ennyi! 13-as voltam

2014. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Figyu, adsz 150 ezer forintot kaucióra, teherautóbérlésre? Mert akkor azonnal el tudnék költözni.

Így nem megy. Hova mennék? Szüleim kergettek ebbe a helyzetbe, ők nem engednek haza. Máshova meg nem igen mehetnék, főleg nem ennyi cuccal.


Szóval ez nem úgy megy, hogy elköltözöm. Általában házasoknál is bonyolult az ilyen helyzet, ráadásul ha tényleg olyan rosszindulatú a pár mint amilyennek sejli, visszaél a helyzettel és még az értékeidet is lehúzza rólad mondván közösen vettétek, és az ő pénze is benne van stb.

2014. júl. 2. 21:28
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, hogy fel van háborodva mindenki :) Bezzeg, ha férfi csinálná ezt, az természetes, hiszem ő férfi...De ha nő, akkor ott a világ vége, hiszen a nő attól nő, hogy tisztán tartja a lakást, most főz stb...


Hát most megkaptad :)))

2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ez annyiból volt kényelmes, hogy nincs lakbér (ezzel elég sokat tudtam spórolni, ami persze mind a csajhoz került, vagy közösen éltük fel, tehát ő minden szempontból profitált, főleg, ha a felújításokat is vesszük). Gondoltam jól megleszek egy lánnyal. De a seggembe nőtt és kiderült, hogy beteg, most meg a börtönöm lett az anyagi szabadság ára.
2014. júl. 2. 21:30
 20/30 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy most megkaptam?

Ez nem így megy, férfi létemre is zavar a mocsok. És szerintem a normálisabbját szintén (legalábbis a mindennapi környezetében, nem egy füstös házibuliban vagy egy kocsmában)

2014. júl. 2. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!