Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, mocskosul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mocskosul igénytelen, rendetlen, lusta a barátnőm, de ha szólok én kapom az ívet tőle, mintha én lennék ilyen?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk egy ideje és mindig én pakolok, takarítok, én szólok, hogy valami retkes, stb. Nem érti mi a bajom, miért vagyok boldogtalan, morog, puffog viszont, ha szólok, most is ilyeneket mond:

"önző disznó vagy, azt se tudod, hogy mi az, hogy szeretni, megy az általános nyavajgás"

Egyszerűen elegem van már.


Annyit tettem érte, hogy egy normális nő a seggemet nyalná ki hálából, ez a csaj meg csak megaláz.


Gondolom mindenképp el kell költöznöm tőle. Pedig próbáltam megmenteni ezt a kapcsolatot...



2014. júl. 2. 21:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
18/tuti te is egy koszos, trehány nőszemély vagy :)
2014. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem igazából egy ideig működött a kapcsolat, de volt egy erős határ pár hónapja amikor éreztem, hogy már nem tisztel férfiként.


Itt már nem tudtam mit tenni, várok a lehetőségre, hogy elhúzhassam a belem, de basszus nem tudom.

2014. júl. 2. 21:34
 23/30 anonim ***** válasza:
szüleidhez kell pedig visszamenned, ha nincs más megoldás... beszéld meg velük
2014. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
de legalább jó csaj?
2014. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Hát, ha rendesen megfürdik, akkor az :D

Igazából.

Tudod mit szoktak az ilyenekbol csinalni :D

2014. júl. 2. 22:12
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
nagyon nagy kamu vagy :D
2014. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kérdésedben (kérdés) a válasz (válasz)!
2014. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nem vagy százas! Magad is megírtad a helyeset de tőlünk vársz helyeslést?! Megérdemled a sorsodat ha nem vagy ennyire határozott és eltűröd a piszkot,a trehányságot! Sajnos a mai "legtöbb fiatalt kiszolgálják a szülei,azért is maradnak otthon sokáig.Nem kell főzni,mosni,takarítani.A környezetemben ilyenek vannak.Az én kisebbik lányom is lányom is ilyen lusta.Én a munkára szoktattam volna,de az Apja rám szólt hagyjam békén.Most betegek vagyunk mind a ketten mégis nekem kell a háztartásban mindent csinálni. Ha a baráti társaságából kérdezem,nálatok is ilyen kupi van a szobátokban?Szoktatok segíteni? Válasz nem érnek rá,főzni senki sem tanította. Érdekes a szexre sem tanítja senki Őket mégis korán beletanulnak.
2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Dugd meg, aztán költözz el. De tényleg, utána eg, ideig nem lesz kivel összebújni :)
2017. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Aszta, odatett a pultra 5 dezodort. És itt hisztizel miatta. Gondolom együtt generáljátok a balhét, te sem vagy 100-as. Meg így beszélsz:

"ezeket a szarokat amiket behozott vigye már ki" :DDD

Azóta mi lett?

2023. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!