Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 hónap netes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap netes beszélgetés után mondtam azt hogy vége, szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt interneten, és elkezdtünk beszélgetni. 2 hét múlva már azt vettük észre napi 5-6 vagy még több órát beszélgetünk folyamatosan. Intim témáról is rengeteget beszélgettünk, kibeszéltük kinek mi is lenne a jó szexben, melyikőnket mi izgatna. Fényképeket küldözgettünk egymásnak napi szinten egymásról. Ha volt egy nap amikor nem beszéltünk akkor rendesen rossz volt a hiánya. 1 hónapig ment ez, a végén már tényleg sokszor hajnali 4-ig beszélgettünk. Aztán én elkezdtem a személyes találkozást emlegetni. És akkor minden megváltozott. A lány mindig nemet mondott. De amikor mondtam, hogy akkor hagyjuk ezt így abba mert én tovább szeretnék lépni, és ha nem lépünk akkor fölösleges beszélgeti, akkor jött a könyörgés, hogy ő ott sír a monitor előtt, és ha elmegyek neki mennyire rossz lesz. Aztán ez így ment KB 2 hétig hogy csak arról szólt a beszélgetésünk, hogy én könyörögtem neki, hogy vagy találkozzunk, vagy hagyjuk abba, ő meg azon sírt hogy ne legyen vége a beszélgetésnek, mert akkor az neki mennyire fájni fog, viszont a személyes találkozásra minden esetben nemet mondott. Most telt be a pohár nálam. Ma fejeztem be a beszélgetést vele. Szerintetek ez mi már, hogy valaki szinte "belehal" abba, ha nem beszélgethet a másikkal a neten, viszont személyesen meg nem találkozna vele. Ez valamilyen megfejthetetlen női logika? Nők ti csináltatok már ilyet egy férfivel? És ha igen akkor mi is volt a dolog hátterében?

2014. júl. 13. 18:06
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Rengetek kamuprofil van a facebookon és vannak akik profik ebben, illetve a hazudozásban. Nézz meg 1-2 Kamureg epizódot. Egyáltalán nem biztos, hogy azzal az emberrel beszéltél, aki a képeken van. Nem vicc!
2014. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az olyan tanácsokat akik arról akarnak meggyőzni, hogy nem volt őszinte a beszélgetés. De tényleg higgyétek el hogy az volt. És én tényleg azt is simán el tudom képzelni, hogy most otthon sír ez miatt a dolog miatt. Csak azt a női logikát szeretném megérteni, ha ennyire kedvelt engem akkor mi volt az a visszatartó erő, ami miatt nem akart találkozni velem. Na mindegy vannak dolgok amiket mi férfiak soha nem fogunk megérteni a nőkben. :)
2014. júl. 13. 18:33
 13/21 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert 'megtetszettél' neki és félt hogy ha találkoztok akkor más lesz róla a véleményed és ezáltal megszünik köztetek még az a beszélgetés is
2014. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13-as igen ez egy lehetséges ok, ez az én fejemben is megfordult. De ilyen lenne a női logika? Férfiként én ezt egy eléggé logikátlan dolognak tartom.
2014. júl. 13. 18:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Nem akar tőled semmi komolyabbat. Vagy tényleg másnak adta ki magát, mint amilyen. Különben benne lett volna, hogy találkozzatok. Meg milyen az már, hogy neten jó vagy neki, de élőben nem kíváncsi rád. Nincs ebben semmi megfejthetetlen, valószínűleg csak kihasznált. Mi is neten kezdtünk beszélgetni, de nagyon hamar szóba került, hogy találkozhatnánk, viszont mire találtunk megfelelő időpontot, már majd megőrültem, hogy végre láthassam.

Lépj tovább, keress olyat, akinek tényleg kellesz.

2014. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

# 11-es vagyok.


Az is lehet, hogy megváltozott, mármint külsőre. Nem úgy néz már ki, mint a képeken. Pl. meghízott vagy ilyesmi...


Ha tényleg nagyon odavan érted, és minden smakkol, azaz igazat mondod, valami külcsínnel kapcsolatos bibi lehet.

2014. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sok itt a paranoiás. :) Annak az 1-2 embernek akik normális választ adtak, azoknak köszönöm a választ. Látom szerintetek jól döntöttem. A paranoiásaknak meg üzenem, hogy sokszor olyan fényképet kaptam amit tényleg az alakalom szült. Egyszer például nem írt nekem beszélgetés közben egy kicsit hosszabb ideig, és megkérdeztem mit csinál. Visszaírt hogy éppen a bikiniket próbálgatja. Én írtam neki hogy szívesen megnézném bikiniben. Ő meg visszaírt melyikbe szeretném látni. És abban csinált magáról egy képet amelyiket mondtam, és átküldte. Szóval ne legyetek már paranoiásak. Biztos 8-10 éve őrizgeti az összes bikinijébe lefényképezve magát, és előkapott egy régi képet. :)
2014. júl. 13. 19:09
 18/21 anonim válasza:

Mi nem ismerjük úgy, mint te. A leírásod alapján próbálunk választ találni a problémádra/kérdéseidre, tehát amit a rendelkezésünkre bocsátottál.

U.i.: Oh, ne gondold ám, vannak olyanok, akik ezzel foglalkoznak, profi fake profilosok. Évekig vernek át embereket. ne érts félre, ez csak egy megjegyzés, ilyen is van, sajnos.


Ha nem külsőről van szó, szimplán átver. Nincs olyan, hogy valakiért odavagyok, de nem akarom látni. Ez baromság. Abnormális, de ezt te is tudod.

2014. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdezõ?
2014. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Igen véleményem szerint sok lány gondolkozik így.Nekem is volt egy ilyen "beszélgetés utáni találkozásom" és kicsit én is tartottam ettől hogy más lesz a véleménye a tali után.... de azért én elmentem :)
2014. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!