Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 hónap netes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap netes beszélgetés után mondtam azt hogy vége, szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt interneten, és elkezdtünk beszélgetni. 2 hét múlva már azt vettük észre napi 5-6 vagy még több órát beszélgetünk folyamatosan. Intim témáról is rengeteget beszélgettünk, kibeszéltük kinek mi is lenne a jó szexben, melyikőnket mi izgatna. Fényképeket küldözgettünk egymásnak napi szinten egymásról. Ha volt egy nap amikor nem beszéltünk akkor rendesen rossz volt a hiánya. 1 hónapig ment ez, a végén már tényleg sokszor hajnali 4-ig beszélgettünk. Aztán én elkezdtem a személyes találkozást emlegetni. És akkor minden megváltozott. A lány mindig nemet mondott. De amikor mondtam, hogy akkor hagyjuk ezt így abba mert én tovább szeretnék lépni, és ha nem lépünk akkor fölösleges beszélgeti, akkor jött a könyörgés, hogy ő ott sír a monitor előtt, és ha elmegyek neki mennyire rossz lesz. Aztán ez így ment KB 2 hétig hogy csak arról szólt a beszélgetésünk, hogy én könyörögtem neki, hogy vagy találkozzunk, vagy hagyjuk abba, ő meg azon sírt hogy ne legyen vége a beszélgetésnek, mert akkor az neki mennyire fájni fog, viszont a személyes találkozásra minden esetben nemet mondott. Most telt be a pohár nálam. Ma fejeztem be a beszélgetést vele. Szerintetek ez mi már, hogy valaki szinte "belehal" abba, ha nem beszélgethet a másikkal a neten, viszont személyesen meg nem találkozna vele. Ez valamilyen megfejthetetlen női logika? Nők ti csináltatok már ilyet egy férfivel? És ha igen akkor mi is volt a dolog hátterében?

2014. júl. 13. 18:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy jól döntöttél-e. Amennyiben a lány egyáltalán nem akart találkozni akkor jól, de ha szimplán türelmetlen voltál akkor nem biztos.

A nőket néha nehéz megérteni.

2014. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!