Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom pukizott a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pukizott a szüleim előtt. Szakítsak emiatt vele?

Figyelt kérdés
A párommal elmentünk a szüleimhez látogatóba. Beszélgettünk majd a barátom elszellentette magát előttük. Ezután szégyenében kiszaladt a nappaliból ahol beszélgettünk. Utána szaladtam és azt mondtam neki hogy semmi baj de ennek ellenére még is elment. Azóta nem tudom elérni telefonon sem.

2014. aug. 4. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, de nagyon röhögtem ezen a kérdésen.


Szerintem is inkább a kiszaladás a kellemetlen. Oké, tényleg ciki, hogy a szülők előtt fingott a barátod, de hát van ilyen, majd elfelejtik. A barátod viszi túlzásba a szégyenkezést.


Remélhetőleg majd jelentkezik telefonon. Ha viszont tényleg eltűnik emiatt, akkor meg ne bánd: komolytalan.

2014. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"szégyenében kiszaladt"

"Utána szaladtam"


Elképzeltem, ahogyan elől szalad a fingós,

te meg szorosan mögötte, és próbálod utolérni...

2014. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Na és?Hát érzékeny.Bezzeg az én barátaim meg az apám,na azok nem voltak ilyen érzékenyek.


(Úristen micsoda prblémák,szerintem inkább pofozd föl a barátod,h ez nem a világ vége!)

2014. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz vele szakítani?

Mert pukizott?

Mert a szüleid előtt pukizott?

Mert kiszaladt?

Mert nem érthető el telefonon?

Én emiatt nem szakítanék.

2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen azért gondolkodtam a szakításon, mert szellentett a szüleim előtt.
2014. aug. 4. 21:09
 16/25 biohazardxxx ***** válasza:
100%

ne legyél már hülye és ha anyád fingott volna be és elszalad akkor kitiltod a a családból? :D én nem szaladtam volna el de tuti szarul éreztem volna magam, bár ha kiröhögnek és poénnak veszik akkor lehet kicsit enyhűltem volna és 1 év mulva jött röhögnék rajta. De addig iss egy darabig nem mennék a szüleihez:D


Nekem az anyósom nyomott egy pukit de ugy tettem mintha nem hallottam volna.... bárkivel megeshet. amugy meg menj el hozzá és beszéld meg vele és ne itt tedd fel bazzeg azt a kérdést hogy egy szaros fing miatt szakítsak vele? a mai generáció már tisztára bevan gyöpösödve ettől a kibas..ott internettől.... légy felnőtt és beszéljétek meg.



Még annyit hozzátennék hogy nekem olyan volt hogy kuláztam és utána mentem a menyasszonyommal fürcsizni majd mikor lefürödtem és törülközetm kicsit jobban megtöröltam a seggem majd láttam hohgy egy gyenge vonalkód ottmaradt a törcsin és kérte hogy adjam oda neki mert törölközne ő is szerinted mennyire volt ciki? bedobtuk mosásba és csá. minden bajnokkal előfordulhat egy kis malőr mint pl nagy puki közben becsavarsz egy kicsit a gatyádba mert nem birtad megfogni a végét teljesen.... :D haverom discóbol hazafele járt igy. nyomott egy entert amiből kondenzcsík lett majd -1 boxer :D biztos a stressz az oka :D


És most én kérdeznék. Lányoknak a cérnatanga olyan vékony és tuti bevág a púzótokba az nem szokott barnacsíkós lenni? én nem mertem még megnézni konkrétan az asszonyét de tuti van a csajoknál is ilyen. Tudom szerintetek nincs de ez kb annyira igaz mint hogy nem pukiztok vagy ha igen akkor rózsaillatú... közbe meg a görény lefolytja saját magát szégyenében hogy neki nem megy ilyen koxszag.... :D


Aztán csak ésszel a válasszal semi fikázás mert irok megint egy keveset :D

2014. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

16-os! Én már kérdeztem ilyet másoktól hogy olyan e bugyijuk és azt mondták hogy bizony néha olyan :(

Én kimosom a fenekem nagy dolog után, így nem érzem kellemetlennek!

2014. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz, hogy lehet kínos hasmenése volt és nem bírta visszatartani a démoni szeleket?xd
2014. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16-os: de, olyan lesz, ezért van, hogy tangában több fertőzést elkapsz. Ahogy "hegedül" az ánuszban a kis csík, mozgás közben előre kerül, a lányos részekhez dörgölőzik, és megvan egy finom kis húgyúti fertőzés.
2014. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ugye a gázképződés teljesen természetes dolog a szervezetben ami hajtógázként funkcionál. az megint más kérdés,h társaságban nem illik ,a barátod alatt megnyílt a föld szégyenében és ezért volt a nem túl bölcs reakció.

csak akkor szakíts vele ,ha te nem csinálsz ilyet véletlenül,mert csak sejtem ,hogy akaratán kívül volt és nem tiszteletlenségből,szánt szándékkal tette.....

egyébként gyanús ,hogy a szégyenérzet miatt már ő szakított veled! Gyerekes,de előfordulhat.

2014. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!