Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom pukizott a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pukizott a szüleim előtt. Szakítsak emiatt vele?

Figyelt kérdés
A párommal elmentünk a szüleimhez látogatóba. Beszélgettünk majd a barátom elszellentette magát előttük. Ezután szégyenében kiszaladt a nappaliból ahol beszélgettünk. Utána szaladtam és azt mondtam neki hogy semmi baj de ennek ellenére még is elment. Azóta nem tudom elérni telefonon sem.

2014. aug. 4. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nekem még soha nem lett olyan a tangám! de komolyan!most miért hazudnék egy ilyen oldalon,teljesen fölösleges..

nagy dolog után is ki kell törölni és akkor nem lesz olyan esetleg van ilyen babapopsi törlőkendő ha valakinek ilyen gondji vannak xd

2014. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Persze, hogy nem szaros a tangád, mert azt a vékonyka pántlikát nehéz eltalálni.

De nézzed csak meg a gatyádnak a belsejét!

A fingod melléktermékeként, azzal együtt kilövellő apró szardarabkákkal van teli!!

Vagy csak szagolj bele a nadrágod ülepébe...

2014. aug. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"azért gondolkodtam a szakításon, mert szellentett a szüleim előtt."


...és mit tettél volna, ha a szüleid szellentettek volna a pasasod előtt??

...és akkor mit tettél volna, ha te szellentettél volna mindenki előtt??

(Akkor most te szaladnál legelöl??)


Amúgy el tudod képzelni, hogy milyen lenne, ha a földön mindenki elszaladna, ha fingott egyet??

Mindenki folyton rohangálna.


Képzeld el ha a nagyi fingás után elszaladna, és közben a feje felett lóbálná a járókeretet...

2014. aug. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Nem mindegy, hogy:

kecsesen ringó fecske, vagy

recsegve fingó kecske!!

2014. aug. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%
ilyen nincs:O nekem sose szar*os pukizás utáán semmim se.lehet megy a hasa akinek ilyen de ez abszurd
2014. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!