Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán még lehet köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán még lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Kb mádfél hónapja újra beszélünk a volt barátommal. Most írta vagyis valotta be,hogy hiányzom Neki. Szeret velem dumálni csak néha úgy érzi nekem nem hianyzik. És nem igazán tudunk az ellen tenni,hogy hiányzunk a másiknak. De Nagyon nem akar beszélni erről a témáról. Valami olyasmit mondott az egyik Facebook képem miatt gondolja ezt. De amióta nem beszélünk ott nem is használom és mikor szakítottunk tiltottam. Legtöbbször Ő keres engem,vagy ha nem ír azt várja Én írjak. Ezt is valamelyik nap mondta. Észre vettem rajtam, hogy kevesebbet írok, beszélek vele. Ezért is írta, hogy úgy érzi néha nekem nem hiányzik. Ő sem tudja, hogy jó ötlet - e ez,hogy beszélünk, s nem tudja miért tesszük mégis. De ha akarom eltűnik mert nem akar Nekem rosszat.

Nem akarom bele élni magam dolgokba, de ez a vallomása igen csak meglepett és buta módon reménységgel töltött el. Vajon csak az együtt töltött idők, emlékek miatt érez így, vagy mert esetleg még Szeret engem s netán újra kezdené? (Amióta beszélünk egyszer összevesztünk s akkor azt mondta Mi nem leszünk együtt soha. Plusz pár napja fel volt egy partnerkereső oldalon)



2016. márc. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatnak nem ok nélkül lesz vége, csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni nem sokkal a szakítás után. Itt már nagyon sokszor a megszokás, a magányérzet az, ami visszahajtja egymáshoz a két félt, nagyon meg kell gondolni, hogy érdemes-e újra belekezdeni a kapcsolatba, félre ne értsd, nem tartom kizártnak, hogy a két fél tanult a hibáiból, és még sokkal jobb lesz minden, mint első alkalommal, de nagyon ritka. Ahhoz két kompromisszumképes, értelmes felnőtt ember kell, akik rájönnek, hogy hiba volt elengedni a másikat, és képesek változni azért, hogy ott folytassák, ahol abbahagyták, folyamatos veszekedésekkel. Én azt látom, hogy a volt barátod csak vergődik, nem akar egyedül lenni, ezért bepróbálkozik nálad, felméri, hogy van-e még esélye, de ennyiből nekem úgy jött le, hogy ha össze akar veled majd jönni, akkor semmivel nem lesz jobb.
2016. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőzik,máég ki sem békültetek máris újra összevesztetek...nem néz ki jól.

Lehetni lehet köztetek valami,miért ne lehetne!?

Inkább az a kérdés,van-e értelme?

Lehet csak nyűglődés,újabb veszekedések,egymás lelki leépítése lenne belőle.

Szerintem próbálj túllépni rajta !

2016. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Min bukott el a dolog, ha nem vagyok indiszkrét? Mármint, miért történt a szakítás?
2016. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MIndketten selejtesek vagytok, ezért vágytok még egymásra.
2016. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!