Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély, vagy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, vagy teljesen kiszeretett belőlem? Ha nem szeret akkor miért akar velem lakni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Ma reggel mondott nekem a pasim, vagy párom (ahogy tetszik) valamit...és azóta ezen kattogok. Eléggé felidegesítettem magam, mert nem tudom most hogy állunk egymással.


Tehát:

én 23 vagy, Ő 31. 1,5éve vagyunk együtt.

És egy ideig együtt laktunk, de mondjuk úgy,hogy nem kettesben, hanem szülőkkel, s mivel nem volt egészséges így külön vagyunk, amíg nem találunk albérletet.

Én eléggé lobbanékony, türelmetlen és indulatos jellem vagyok.

Nem tagadom,hogy a legtöbb balhé miattam robban ki közöttünk, mert kiabálok, faggatózok stb.

Többször mondta hogy szeret de ezeket a balhékat nem tudja elviselni, mert ez kiöli belőle az érzelmet.

A lényeg,hogy keresünk albérletet hogy legalánbb esélyt adjunk egymásnak,hogy megy-e kettesben az együttélés vagy sem.


Nos ma azt mondta, amikor megkérdeztem,hogy szeret-e hogy:

"Egyre jobban múlik, mert sok a balhé. És ha normálisan viselkednél jobban szeretnélek."

Majd azt kérdeztem akar-e még velem lakni erre Ő: "Akarok, de már nem annyira mint régen. Ennek ellenére adok egy UTOLSÓ esélyt, próbáljuk meg, de ha nem megy akkor vége.Kicsit sajnálom mert akkor kidobott pénz lesz..."


Szóval azt nem értem,hogy ugye annyira már nem akar engem és kezd kiszeretni belőlem-oké megértem

De akkor miért akar mégis velem lakni vagy megpróbálni kettesben ha egyáltalán nem szerelmes belém?


Kérdeztem,hogy tudna-e szeretni?

Azt mondta hogy IGEN, de ehhez ZÉRÓ vita és cirkusz kell!

De már nem bízik bennem, mert sokszor ígértem mégis veszekszek a mai napig...


Bejöttem a munkahelyemre de nem tudok koncentrálni... :(

Akkor most egyáltalán nem szeret? Vagy szeret csak higgadjak le és mutassam meg hogy tudok angyal lenni?

Szerintetek van még esélyem???


2016. ápr. 18. 10:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én szeretem Őt, és olykor úgy érzem hogy nasgyon kezd eltávolodni tőlem.

És nem azért mert nem tudunk minden éjjel együtt aludni-mivel ugye most külön lakunk...

hanem mert ha pl. ígér nekem valamit és késik, akkor nem mindig jelez...vagy olyan mintha könnyedebben venne engem és nem teperne annyira.

Eddig ha ígért valamit és nem tudott ideérni, előtte jelezte. Most az a szokása,hogy jön, de picit késik...utólag persze elmondja miért, de akkor is rosszul esik.

Illetve mivel külön lakunk így ugye kevesebbet tudok Róla...eddig tudtam a napja minden pillanatát, most meg ugye a munkája meg egyéb napi dolgai "rejtve" maradnak előttem... szóval értitek.


Soha nem csalt meg, és nem is csal! Ez tuti


Csak úgyérzem eltávolodtam Tőle, és már nem fogom tudni visszaszerezni :(


Vagy ha összeköltözünk végre egy albérletbe, akkor ez visszaáll?


Mit tegyek,hogy újra akarjon és teperjen Ő is???

2016. ápr. 18. 10:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodalkozz, mar sokkal elobb megerdemelted volna ezt, brutalisan turelmes az az ember.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


(ha valaki nem ismerne az elozmenyeket)


Figyelj, meg mentheto lenne a helyzet, de akkor azonnal pszichologushoz kellene rohannod, mert magadtol ugyis keptelen vagy a normalis, higaadt, nem elmebeteg viselkedesre.

2016. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a belinkelt kérdés tényleg a tiéd kérdező?
2016. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű számomra, amit a pasid reagált. Én se laknék együtt egy hisztis, indulatos, lobbanékony alakkal, akinél állandó a balhé és a feszültség. Kinek van erre szüksége? Neked. Neki nem. Így bármennyire is szeret, le fog lépni, mert nem erre van szüksége. Mi az, ami ebből neked nem világos?
2016. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen. A belinkelt is az enyem
2016. ápr. 18. 11:01
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaaa es azt hozzatennem.hogy a kedves parom (akivel ugye jelenleg kozos hazat vagy alberletet keresunk. Es o az apjaval el egy nagy hazban) kijelentette hogyha megegyszer akarmiert is osszebalhezunk akkor O osszepakol es odakoltozik az anyjahoz mert ott nincsenek idezem "gyokerek" ...


Tehat ez is egyfajta ellenszenvet ebreszt bennem.

Mi az hogy egy e0eves ferfibaz anyjahoz menekul hogy KETTESBEN lakjanak kb 40m2-en?????

2016. ápr. 18. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyutterzek Veled. Gondolkozz, mi a problemad sajat magaddal? Elegedett vagy a kereseteddel? A kulsoddel? Az eleteddel? Azert veszekszel, mert magadat nem szereted. Gondolkozz magadon es a karriereden. Szedd rendbe a kulsod es a munkad! Sportolj, nezz ki jol! Kezdj bele egy uj hobbiba, ami regen akartal! Onbizalmat ad!

Szivbol kivanom, h sikeruljon megtalalnod a sikeres onmagad! Irj privit nyugodtan.

N

2016. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.. Ilyen társtól, mint Te, kérdező, a híd alá menekülni is teljesen normális reakció.


Komolyan kezeltesd magad, nem véletlenül mondták annyian az előző 20 kérdésednél.

2016. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erősen javaslom, hogy fordulj szakemberhez, mert ezt egyedül nem fogod tudni megoldani.
2016. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztok?
2016. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!