Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély, vagy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, vagy teljesen kiszeretett belőlem? Ha nem szeret akkor miért akar velem lakni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Ma reggel mondott nekem a pasim, vagy párom (ahogy tetszik) valamit...és azóta ezen kattogok. Eléggé felidegesítettem magam, mert nem tudom most hogy állunk egymással.


Tehát:

én 23 vagy, Ő 31. 1,5éve vagyunk együtt.

És egy ideig együtt laktunk, de mondjuk úgy,hogy nem kettesben, hanem szülőkkel, s mivel nem volt egészséges így külön vagyunk, amíg nem találunk albérletet.

Én eléggé lobbanékony, türelmetlen és indulatos jellem vagyok.

Nem tagadom,hogy a legtöbb balhé miattam robban ki közöttünk, mert kiabálok, faggatózok stb.

Többször mondta hogy szeret de ezeket a balhékat nem tudja elviselni, mert ez kiöli belőle az érzelmet.

A lényeg,hogy keresünk albérletet hogy legalánbb esélyt adjunk egymásnak,hogy megy-e kettesben az együttélés vagy sem.


Nos ma azt mondta, amikor megkérdeztem,hogy szeret-e hogy:

"Egyre jobban múlik, mert sok a balhé. És ha normálisan viselkednél jobban szeretnélek."

Majd azt kérdeztem akar-e még velem lakni erre Ő: "Akarok, de már nem annyira mint régen. Ennek ellenére adok egy UTOLSÓ esélyt, próbáljuk meg, de ha nem megy akkor vége.Kicsit sajnálom mert akkor kidobott pénz lesz..."


Szóval azt nem értem,hogy ugye annyira már nem akar engem és kezd kiszeretni belőlem-oké megértem

De akkor miért akar mégis velem lakni vagy megpróbálni kettesben ha egyáltalán nem szerelmes belém?


Kérdeztem,hogy tudna-e szeretni?

Azt mondta hogy IGEN, de ehhez ZÉRÓ vita és cirkusz kell!

De már nem bízik bennem, mert sokszor ígértem mégis veszekszek a mai napig...


Bejöttem a munkahelyemre de nem tudok koncentrálni... :(

Akkor most egyáltalán nem szeret? Vagy szeret csak higgadjak le és mutassam meg hogy tudok angyal lenni?

Szerintetek van még esélyem???


2016. ápr. 18. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagy, mint az apám, az ő életének tönkremenésének is mindenki az oka, csak ő nem. Az előző két felesége, anyám, aki szintén otthagyta, én, akit 12 éves korom óta lelkileg terrorizált az alkoholizmusával. Nem ám ő, aki maradi, semmit nem hajlandó tenni a másikért, kitagad, csak mert nem tetszik neki, amit csinálok, fenyegetőzik... Neeeem...

És itt sem te vagy a hibás, a balhés, az elviselhetetlen... Még véletlenül sem néznél magadba, igaz?

Szakemberre lenne szükséged. De erre sem vagy képes a párod kedvéért. Mert nem az a baj, ha egyedül nem tudsz változni, hanem az, hogy képtelen vagy ezt belátni!

Nem, te nem türelmetlen, lobbanékony jellem vagy - az én vagyok. Te szimplán idegbeteg vagy, önbizalomhiányos, önkontrollra képtelen. Nem is értem, hogy az a szerencsétlen férfi hogy szerethet téged ezek után... Ha velem teszi ezt valaki, már rég kiraktam volna a szűrét.

Higgadj le és menj el szakemberhez. Mert a hiba benned van, és ezen nemhogy változtatni, hanem elismerni is képtelen vagy!

Ha nem akarsz egy teljesen szétzúzott, normális emberi kapcsolatok nélküli, elfuserált életet, akkor sürgősen változtass, mert ilyen mentalitással nemhogy a normális pasik elkerülnek, de barátaid sem lesznek.

nem mindig más a hibás...

2016. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Noren1989 ***** válasza:

Nincs esély. Az esélyeket kb az elmúlt másfél évben eljátszottad. Hányszor mondta a fickó, h szélnek ereszt, ha nem változtatsz vmit? Kétlem, h ez lett volna az első alkalom.

26/F

2016. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!