Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

az történt, hogy én már tegnap végeztem a vizsgáimmal.. úgy volt, hogy ő is végez és akkor el tudunk menni egy buliba amit mindketten nagyon vártunk... de a barátnőm nem ment át az egyik vizsgán és most újra kell mennie hétfőn... De én már lebeszéltem a haverjaimmal is, hogy megyünk a buliba, meg a vizsgák után nagyon ki akartam magam szórakozni... szóval elmentem tegnap... ezt a barátnőmnek ma elmondtam.. amikor is elkezdett sírni meg kiabálni, hogy én hogy lehetek ilyen önző, hogy elmentem nélküle amikor neki szenvednie kell még a tanulással... ő így is össze van törve, hogy megbukott és én ezzel nem is foglalkozom... Ő nem kér egy olyan kapcsolatból ahol ennyire nem veszik figyelembe az ő érzéseit...


de hát ez csak egy buli volt... nem értem.. és nem is érzem magam bűnösnek emiatt


2016. jún. 4. 18:49
1 2 3
 1/21 Szergej55 ***** válasza:
64%
Csinált korábban is ilyeneket? Mert ez enyhén kóros részéről.
2016. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Most neked jobb lesz, ha azt mondjuk neked hogy nem jogos? Változik akkor bármi is?

Egyébként szerintem is-is. Nagyon is érthető az hogy te a vizsgáid után bulizni akarsz menni, kipihenve a vizsga fáradalmait. Meg az is hogy a bnőd akart valamicske lelki támogatást, szolidalitást azután, hogy ő tanulhatott a pótvizsgájára...

2016. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szakítani bármikor bárkinek van joga, bármilyen indokkal, így hülyeség arról beszélni, hogy jogosan szakított-e veled a barátnőd. A kérdés inkább az lehet-e, hogy más szakítana-e ilyen indokkal, és valószínűleg az emberek nagy része azt fogja válaszolni, hogy nem szakítana emiatt. Ebből vagy az vonható le, hogy a barátnőd túlérzékeny és hisztis vagy pedig valamilyen más oka volt a szakításnak (pl. nem is szeret téged igazából), és ez csak ilyen koholt indok.
2016. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Loll... xD

Az exed nagyon gyerek még, és ennek megfelelően önző is... majd kinövi. Remélhetőleg...

2016. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Ja, a válasz meg: nem, szerintem nem jogos. xD
2016. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Miota voltatok egyutt? Mennyire volt komoly a kapcsolatotok? Azert sajnalom a baratnod, mert teljesen megertem h mennyire szar lehet neki, de szerintem a szakitas azert mar kicsit sok... Nem lehet h mar elotte szakitani akart volna, de konkret oka nem volt, igy talalta ezt... De ha nem igy van akk mindenesetre a sajat eletet a vizsgak melle megjobban megnehezitette
2016. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
(Nem mondom h normális volt a bnőd részéről, de valamilyen szinten megérthető. A fent leírt okok miatt +mert ki ne lenne kibukva egy elcseszett vizsga miatt. Ilyenkor könnyebben szakad a cérna)
2016. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy szerintem a legtöbb ember megsértődne, ha ezt így utólag említené meg a párja, hogy "ja amúgy tegnap elmentünk abba a buliba a haverokkal nélküled". De persze ez még nem lenne ok részemről a szakításra.
2016. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként mikor megbukott beszéltél vele, hogy hogy van, vigasztaltad? Mert ha bagóztál a fejére lehet ez is közrejátszik..
2016. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ezt csak így utólag hánytad volna oda, így foghegyről, lehet én is kivágtalak volna.
2016. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!