Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

az történt, hogy én már tegnap végeztem a vizsgáimmal.. úgy volt, hogy ő is végez és akkor el tudunk menni egy buliba amit mindketten nagyon vártunk... de a barátnőm nem ment át az egyik vizsgán és most újra kell mennie hétfőn... De én már lebeszéltem a haverjaimmal is, hogy megyünk a buliba, meg a vizsgák után nagyon ki akartam magam szórakozni... szóval elmentem tegnap... ezt a barátnőmnek ma elmondtam.. amikor is elkezdett sírni meg kiabálni, hogy én hogy lehetek ilyen önző, hogy elmentem nélküle amikor neki szenvednie kell még a tanulással... ő így is össze van törve, hogy megbukott és én ezzel nem is foglalkozom... Ő nem kér egy olyan kapcsolatból ahol ennyire nem veszik figyelembe az ő érzéseit...


de hát ez csak egy buli volt... nem értem.. és nem is érzem magam bűnösnek emiatt


2016. jún. 4. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nem jogosan. Hisztis liba. Sir, kiabál, szakit, bűntudatod kelt benned. Ugy viselkedik, mintha meghalt volna valaki.
2016. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem volt ésszerű, szard le a csajt. Kinek a hibájából bukott meg? A sajátjából, készülhetett volna jobban a vizsgára. Neked ehhez mi közöd, miért ne mehetnél el attól még egy buliba? lol ki érti a nőket
2016. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Miért kéne még vigasztalni csak mert ő megbukott, ráadásul újra vizsgázhat. MIért kéne emiatt a másiknak is bedepiznie ?

Nem jogos. Ha emiatt szakított meg is érdemli,hogyegyedül maradt.

2016. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne sajnáld szerintem. Én is vizsgázom ( mesteren), mondjuk én idősebb vagyok 27 éves, de nem viselkedek így a 41 éves párommal hogy minek haverkodik... ez nagyon önző dolog lenne tőlem. Most is tanulgatok :D, de inkább elküldtem a páromat haverkodni, mert nem bírjuk ki, hogy ne beszélgessünk, így nem igazán tudok készülni.. bocs a hosszú leírásért...

szerintem eléggé egoista lehet, de tudod mit, nem is biztos hogy ő tehet erről. Anyuka esetleg nem hanyagolta el gyerekkorában? Mert ez az indulat nála ahhoz hasonló, hogy itt hagytál, miért mentél el nélkülem. Szüksége lenne minél előbb egy pszichoterápiás segítségre, mert az az indulatosság az alacsony önbecsülését igazolja. Nem írtál kort, nem tudom hány éves, de ezek később is elő fognak nála jönni.

Én pl. mivel dolgozok is levelezőre járok, és volt, hogy 2 nap is odavoltam tanulni. Amikor a párom felhívott telefonon, mondta hogy elmennek a haverokkal mert már régen le volt beszélve ez a találkozás meg minden. Ugyanakkor, Ő olyan, hogy tudja rólam milyen honvágyas vagyok, így mondta - mondja mindig, hogy kitartás, várni foglak, elmegyek eléd stb. Az a baj, hogy ha pl. szülőjével vagy szüleivel vannak ilyen dolgai, akkor sajnos ez így felerősítette benne ezt a fájdalomtestet. De mondom, csak tippelek. Az biztos, hogy régebben nekem is voltak hasonlók, de nem ilyen intenzitással és nekem az anyuval való rossz kapcsolat miatt, de ez már másik téma. Ne is érezd magad bűnösnek emiatt, mert nem vagy az! Ha nagyon szereted, akkor kérdezd meg tőle, miben tudsz neki segíteni. Most kb ezek jutottak eszembe. Azok alapján, amit írtál, nekem úgy tűnik, hogy vagy az előzmények sem voltak már rendben vagy ha eddig minden ok volt, akkor felindulásból mondta. Hagyj ennek a dolognak egy kis időt szerintem.

2016. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A bulira együtt készültetek, tehát ezek alapján biztos szó esett róla, hogy mi lesz, amikor ő megbukott. Ekkor nem állapotatok meg valamiben? Pl. hogy akkor te sem mész el? Mert azt nem hiszem el, hogy együtt készültök valamire, aztán hirtelen elfelejti amikor megbukik és csak akkor kerül szóba amikor már vége a dolognak. Szóval valószínűleg megszegted az ígéreted vagy hazudtál és sunyiban elmentél. Ha magyarázni kell, hogy mi ezzel a baj, akkor ne csodálkozz, hogy szakítottak veled.

A másik meg az, hogy egy normális ember egy normális kpacsolatban törődik azzal, hogy a párjával mi van, milyen a hangulata, lelki állapota. Durva hogy ez itt sok válaszolónak eszébe sem jutott. Empátia much? Minek voltál te vele ha semmi sem érzel amikor neki rossz? Ja, gondolom jó jött dugni valakit két vizsga és buli között de egyértelmű, hogy mások a prioritások, ami nem baj, csak vannak akik komoly kapcsolatot akarnak.

2016. jún. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

Attól,hogy neki tanulnia kellett,ami egy olyan elfoglaltság,amit egyedül szoktak végezni,te nyugodtan elmehettél a buliba.Neki mitől lett volna jobb,ha nem mész el? Önző liba volt,ne sajnáld.

Azért gondolom pár szóban próbáltad vígasztalni,amikor kiderült,hogy nem ment át.Mert ha nem,akkor te is saras vagy.

2016. jún. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13-as. Egy kapcsolatban azért szerintem elég alapvető dolog, hogy ha a másiknak rossz kedve van, megpróbálod megvigasztalni. Igen, mehet javítani, de akkor sem sikerült elsőre, ami nyilván elkeseríti és így ráadásul kitolódik a vizsgaidőszaka és egy uv-ra mindig sokkal stresszesebben készül az ember, mert már van egy kudarc a háta mögött. Attól, hogy a párodnak rossz kedve van és megvigasztalod, neked még nem kell bedepizned. Ez egy ilyen dolog, a legtöbb ember nem szereti nézni, ha a szerelme szomorú. Ettől függetlenül én is nyugodtan elengedném a kérdezőt, nem sértődnék meg, de az tény, hogyha mikor megtudta hogy megbuktam, annyit se mondott volna, hogy fel a fejjel vagy nem kérdezi meg, hogy érzem magam rosszabbul esett volna, hogyha még a buliba is elmegy egy szó nélkül/nyilván a szakítás nagyon erős túlreagálás/. Sokszor vizsgáztam, nehezen kezelem a stressz helyzetet, így tudom, hogy pl az ilyen ember, főleg, ha egy komoly vizsgáról van szó, amire tényleg nagyon sokat készült, mégis félrecsúszik valami és megbukik mennyire letudja húzni az embert.
2016. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#14 Lehet, hogy túlreagálta a csaj, hogy szakított, de te komolyan gondoltad, hogy ezért elküldenéd pszichoterápiára? Na ez a túlreagálás!


Kérdező: Most akkor utólag mondtad neki a bulit? Mert akkor te is hibás vagy. Ha nem, akkor túlreagálta, de van egy olyan érzésem, hogy köztetek már előtte is voltak gondok. Jól sejtem?

2016. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Az egyik korábbi hozzászólónak:

nem a barátnője gyerekes, hanem a kérdező. Egy felnőtt ember, aki szeret valakit, nem megy el bulizni a haverjaival, miközben tudja, hogy a szeretett személynek támogatásra van szüksége... pláne ha eleve ketten készültek ide!

Szóval, kedves kérdező, a barátnődnek teljesen igaza volt.

Egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Te ezt a lányt nem szereted.

2016. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit használd a fejed, utána szólogass be! Nem kell kiforgatni a pszichoterápiát!!!
2016. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!