Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon felszínes gáz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes gáz dolog lenne ha a barátnőmmel a kis melle miatt szakítanék? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy átlagos arcú vékony lányt akinek sajnos eléggé kis melle van. Nézem a többi lányt és bizony nála mindenkinél nagyobb melle van. Nem tudom de ez fontos szerintem. Most emiatt dobjam ki? Mondjam meg neki az okot?
2016. szept. 9. 07:01
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Te nem szereted azt a lányt. Most a melle miatt otthagyod? Akkor szerintem még most tedd meg, nem érdemled őt.
2016. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez ennyire zavar, inkább szakíts vele, de azért ne mondd meg neki, miért.

Előbb-utóbb elkezdenéd nyomatni, hogy csináltasson szilikontőgyeket, vagy lerombolnád az önbizalmát azzal, hogy tejcsárdákat nézegetsz.


Egy vékony, csinos lány hamar fog találni helyetted valakit.

Te meg annyi ésszel, hogy egy kérdést nem tudsz kiírni, kit és mennyi idő alatt szedsz fel...


De a szakítás mindkettőtöknek jobb lesz!

2016. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
89%
Igen, felszínes vagy.Egy lány értékét nem a mellei nagysága adja.
2016. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
90%
De nagy problémáitok vannak. Ha szakítasz vele semmiképp ne emlitsd, hogy kicsi a melle, mert még azt a kis önbecsülést is kiűzöd belőle ami még van. De mit szólnál hozzá ha egyszer egy csaj azért szakítana mert kicsi a farkad? Mindenféleképpen szakíts vele, mert nem érdemled meg őt. Ha szeretnéd nem lenne gond a mellméret.
2016. szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakoznek az előttem szolohoz.. valóban nem szereted azt a lányt mert akkor nem érdekelne mekkora a mellmérete.. mivel még friss a kapcsolat még most vess véget neki és így nem okozol akkora fájdalmat neki
2016. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Jajj de álszentek vagytok.....nekünk férfiaknak sokkal fontosabb a külső mint a nőknek....


2. Hát kis mellekkel nagyon nehéz dolga van... 2 éve szingli mert szerinte pont emiatt nem kell a férfiaknak amit hát meg tudok sajnos érteni

2016. szept. 9. 07:12
 7/60 anonim ***** válasza:
88%
Nem a mellmérete miatt nem kell a férfiaknak, az tuti. Talán gátlásos a viselkedése és nem elég nyitott. A férfiaknak szerintem pont, hogy kevésbé fontos a külső, mármint olyan értelemben, hogy szélesebb a skála náluk, hogy kit tartanak jó nőnek, míg a nőknek _általában_ nagyjából hasonló férfiak tetszenek. Szóval nyugi, a lány hamar talál majd egy nálad ezerszer normálisabb barátot :P
2016. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, ehhez képest itt egyesek hónapok óta nyomatják, hogy a nőket csak a külső érdekli, és csak a kigyúrt macsók rúghatnak labdába. ;)


Nem értem, miért fontos a mell.

Az egy dolog, hogy a kis farok kizáró ok, hiszen tényleg más ha 5 centi vagy 15 centi mozog odabent. De sem a mindennapi életben, sem a szexben, sem a gyerekvállalásban nincs a mellnek jelentősége.

Legfeljebb nem fognak irigykedni a haverok, micsoda bögyös bombázót fogtál.


A barátnőd fog találni mást, ne aggódj. Nagyon sok pasinak tetszik a kis mell. ;)

2016. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
83%
Te nagyon bunkó vagy kèrdező! Szerintem szakíts vele, jobbat érdemel nálad, az biztos! Csak ne mondd meg neki, hogy miért. Nem szereted ezt a lányt, szerintem önmagában ez is elég indok, és ne húzd az agyát!
2016. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te max egy kecskét érdemelsz és nem nőt.
2016. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!