Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már most érzem, hogy gyengülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most érzem, hogy gyengülök és félek, hogy mi lesz később. Hogy álljam meg, hogy megkeressem?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, de nem tud már boldoggá tenni. Sokszor megbánt, amit mindig el is mondok neki, hogy mi esik rosszul, de nem akar rajta változtatni, csak azért is folytatja, bocsánatot se kér. Ez megy már hosszú ideje, eddig húztam, több mint valószínű a szakítás.

Egy ideje már nem nagyon beszélünk, amit jól bírok, egészen estig, amikor elgyengülök és legszívesebben ráírnék, felhívnám, megölelném... De tudom, hogy nem húzhatom tovább, meg kell vele beszélnem és el kell tőle búcsúznom. Mit csináljak, hogy kitartsak emellett és az eszem győzzön?


20/L


2016. okt. 17. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen szakíts meg vele minden kapcsolatot, de úgy, hogy ne is tudj vele beszélni (facebook, telefonszám, e-maicím, stb, stb.). Lesznek időszakok, amikor rá akarsz majd írni, de ha elég erős vagy, és találsz mást időközben, akkor el fogod felejteni az érzést, hogy vele akarsz lenni. Magát az embert nem.
2016. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!