Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mennyi idobe telt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idobe telt hogy feldolgozzon egy szakitast?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy év, hogy teljesen
2017. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4 hónap mert volt valaki aki feledtesse de ő is belémrugott szóval..
2017. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Utolso

Te meg szerencses vagy az en esetemhez kepest. :(

2017. jan. 19. 21:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Kérdező mesélj!!!

Rád szánom most életem néhány percét :)

2017. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat szoval arrol van szo hogy a szerelmem ma szakitott velem es azt mondta hogy az en hibam mert nem hagytam elni pedig csak ovtam a rossz dolgoktol mert nagyon befolyasolhato. Masfel evig voltunk egyutt , ez alatt az ido alatt tobbszor is szakitott velem mert azt mondta nem szeret aztan meg megis rajott hogy szeret es raadasul meg is csalt. Volt egy lehetosegem ami megvaltoztathatta volna az eletem de o nem hagytam ugyhogy elhalasztottam miatta. Mindenert engem hibaztatott a kapcsolatunkban viszont volt hovy ugy vislkedett mint egy angyal (ebbe az enjebe szerettem bele). Most pedig ott tartok hovy nem tudom nelkule elkepzelni az eletem , nagyon faj es ugy erzem hogy ezt nem fogom kibirni mert lelkileg en egy gyenge ember vagyok sajnos. Bocsanat ha hosszu lett.
2017. jan. 19. 22:03
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy a szakitasok elott ereztem hogy valami nincs rendben es amikor kerdore vontam hogy szeret e , o volt ideges es par nap utan kibokte hogy nem szeret.
2017. jan. 19. 22:06
 7/18 kolosszus22 ***** válasza:
Ebből a leírásból csak az jött le, hogy te voltál a hülye, olyan emberre vesztegettél 1,5 évet akire egy percet se kellett volna...majd túl leszel rajta. Fél év biztos kell mire kihevered teljesen.
2017. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolso igen igazad van :(
2017. jan. 19. 22:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok mas tapasztalatara is, nagyon!
2017. jan. 19. 22:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Örülj,hogy megszabadultál tőle!!!

Élvezd az életet,ne sírj utána majd lesz olyan aki tisztel,megbecsül és szeret!

2017. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!