Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmre rámozdult egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre rámozdult egy nagyon gazdag és elég jóképű fiatal férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszives ne írjatok olyat, hogy akit vinni lehet azt vigyék is meg hasonlók. A barátnőmmel a 20-as éveink elején járunk de már tervezzük a közös jövőt, családot és nagyon szeretjük egymást. Nem is élünk egyáltalán rosszul sőt átlagon felül. Viszont ezzel a palival nem tudom felvenni a versenyt, milliárdos árbevételű cég örököse. És ráadásul nem is néz ki rosszul kifejezetten jóképű. Félek, hogy elcsábítja a barátnőmet de féltékenykedni nem akarok, viszont a párom biztosan tudja, hogy ez engem zavar. Mondhat akármit, a pénz el tudja venni az emberek józan eszét, neki is vannak nagy álmai és vágyai és ha tegyük fel összejönne ezzel a fiúval akkor egyből teljesíthetné neki a legtöbb kívánságát és valószínűleg egész életében nem lenne semmi gondja.


Nekem is vannak ambícióim és céljaim amiket mindenáron végigviszek de most jelenleg egyszerűen akármit csinálhatnék nem tudnám felvenni vele a versenyt nem lehetnék milliárdos 1-2 év alatt csak úgy. Tudom, hogy a barátnőmnek fontosak az anyagiak, egyébként nekem is. Szeret engem és én is őt de amióta ez a s**garc bekavart valahogy semmi sem ugyanolyan. Már ha meglátok egy 40+ milliós autót elgurulni mellettünk sz@*ul érzem magam, hogy én ezt nemtudnám megvenni neki míg a másik igen. Attól félek ő is ezekre gondol ilyenkor.

Gondoltam már mindenre, hogy szétütöm az arcát a csávónak vagy ,hogy elmondom barátnőmnek hogyha azon gondolkodik, hogy menni akar akkor menjen most azonnal. De az igazság az, hogy nem akarom, hogy elhagyjon mert szeretem... Mit lehet ilyenkor tenni? Légyszives segítsetek.


2017. jan. 20. 13:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%

Persze, hogy így fellázadnak, mivel magukra ismertek.

Anno nekem is ezt kellett végighallgatni, amit az előttem hozzászólók süketeltek, hogy ne aggódj meg bla bla bla, ahogy az egyik válaszoló írta, kiforgatják a szavaid. Tessék, itt van az élő példa, már most kezdik.

Szó szerint ez ment, amit itt leírtak. Vádaskodás, gúnyolódás, kötekedés, okoskodás, tagadás. Aztán mégis lapátra raköak.

Szal mindegy, tényleg mindegy, ha ezt csinálja a barátnőd, akkor már tudhatod, hogy ez a kávé lefőtt.

Elég könnyen felismerhető.

2017. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
33%

#7

Pont ugyan így jártam én is. Mikor kiderült, hogy találkozgatnak akkor én voltam a hibás, mert a féltékenységemmel belekergettem...

2017. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

Az a durva, hogy még a kérdező a hülye amiért félti a barátnőjét sőt az egyik gyökér ilyet ír, hogy "nyenyne biztosan nagyon "Szereted" ha ezt gondolod róla blablabla"


Hát te fogyatékos ha nem szeretné nem aggódna ezen ennyit? Mit kell még megnehezíteni a dolgát szerencsétlennek? "Légyszives segítsetek" Így zárta a kérdést. Erre kiderül, hogy ő a hülye és VAN KÉPETEK ilyet írni, hogy remélitek, hogy elhagyja a barátnője? Hát az ilyen ember bújjon a föld alá komolyan mondom. Nem szoktam itt negatív lenni de ez nagy szemétség. Ostobák vagytok mint a föld.

2017. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy már írtam, ezek pont ilyen nők, ezért vergődnek ennyire.

Ha kiírsz egy kakukkfiókás kérdést, ott is tökéletesen lehet látni, hogy ki az, akit félcsinált más, mert a legkisebb helyesírási hiba miatt is már vérből gúnyolódik meg felhozza a szakítást.

Mondom, rohadt átlátszóak és szánalmasak

2017. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érdekelne, hogy a barátnőd honnan ismeri ezt a csávót?
2017. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

#14

Én pl SZERETEM a páromat, ebbe az is beletartozik, hogy bízok benne, és nem nézem felszínes idiótának, akit bárki elvihet egy körre. Nem esek kétségbe, ha szóbaáll vele egy olyan ellenkező nemű emberi lény, aki valamiben esetleg jobb nálam. Főleg nem jut eszembe megverni :DD Főleg nem tartom annyira a szerelmemet, hogy "há a péz az elveszi az emberek agyát", hanem értelmes embernek látom őt, nem valami felszínes ösztönlénynek.

+ "Rohadjatok meg akkor."... :D Igen, ő szegény csak aggódik és segítséget kért. <3

2017. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%

"Másrészt: "szétütöm az arcát a csávónak"... Te tényleg nem vagy normális"


Miért ne lenne normális? A fizikai erőszakon alapszik az egész bolygónk. Az állatvilágtól kezdve a jelenlegi kamu civilizációnkig. Persze ti azt hiszitek, hogy már nincsenek háborúk meg béke van ja persze.


Teljesen természetes érzés, hogy aki ráhajt a szerelmünkre azt - ha nem lenne következménye - valószínűleg megölnénk a francba. Ez teljesen természetes, aki mást mond idióta.


De nem lepődök már meg ebbe a mai társadalomba már az érzéseink 90%-át el KELL hogy nyomjuk nem lehetünk féltékenyek nem lehetünk idegesek nem lehetünk türelmetlenek vagy elégedetlenek nem kérdezhetünk nem hallgathatunk de inkább ne is lássunk. Beteg egy világ ez.

2017. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
2%

Veszélyesen idióták vagytok itt páran :D Nyomjatok csak serényet a piros kis kezecskére istenem annyira kicsesztek velem ezzel :DDD Szánalmasak vagytok.


Azért írta, hogy rohadjatok meg mert felhúztátok. De gondolom ezt felfogni már kevés a 65-ös IQ

2017. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%

Ez bukta.

110%, hogy meg fogják dugni.

A nők nem ismerik a hűség fogalmát.

2017. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

"Teljesen természetes érzés, hogy aki ráhajt a szerelmünkre azt - ha nem lenne következménye - valószínűleg megölnénk a francba."

Max akkor, ha erőszakosan nyomul, nem tudja lerázni a párom. AMúgy meg bízok benne, hogy tudja kezelni a helyzetet, és lekoptatja :)


Amúgy kérdező!

Két lehetőség van a jövőre nézve:

1. A barátnőd elhagy a pénzeszsákért, mert felszínes ribi. Legalább időben megtudod ezt, nem akkor mikor a te pénzeddel lép le váláskor. Időben tudsz keresni egy értelmes lányt. Végeredmény: lesz egy normális barátnőd, akivel boldog lehetsz.

2. A barátnőd veled marad, mert nem pénzéhes, hanem téged szeret. Együtt lesztek, családot alapítotok, stb stb. Végeredmény: lesz egy normális barátnőd, akivel boldog lehetsz.


Nem értem, min aggódsz. Te mindkét lehetőséggel jól jársz.

2017. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!