Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmre rámozdult egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre rámozdult egy nagyon gazdag és elég jóképű fiatal férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszives ne írjatok olyat, hogy akit vinni lehet azt vigyék is meg hasonlók. A barátnőmmel a 20-as éveink elején járunk de már tervezzük a közös jövőt, családot és nagyon szeretjük egymást. Nem is élünk egyáltalán rosszul sőt átlagon felül. Viszont ezzel a palival nem tudom felvenni a versenyt, milliárdos árbevételű cég örököse. És ráadásul nem is néz ki rosszul kifejezetten jóképű. Félek, hogy elcsábítja a barátnőmet de féltékenykedni nem akarok, viszont a párom biztosan tudja, hogy ez engem zavar. Mondhat akármit, a pénz el tudja venni az emberek józan eszét, neki is vannak nagy álmai és vágyai és ha tegyük fel összejönne ezzel a fiúval akkor egyből teljesíthetné neki a legtöbb kívánságát és valószínűleg egész életében nem lenne semmi gondja.


Nekem is vannak ambícióim és céljaim amiket mindenáron végigviszek de most jelenleg egyszerűen akármit csinálhatnék nem tudnám felvenni vele a versenyt nem lehetnék milliárdos 1-2 év alatt csak úgy. Tudom, hogy a barátnőmnek fontosak az anyagiak, egyébként nekem is. Szeret engem és én is őt de amióta ez a s**garc bekavart valahogy semmi sem ugyanolyan. Már ha meglátok egy 40+ milliós autót elgurulni mellettünk sz@*ul érzem magam, hogy én ezt nemtudnám megvenni neki míg a másik igen. Attól félek ő is ezekre gondol ilyenkor.

Gondoltam már mindenre, hogy szétütöm az arcát a csávónak vagy ,hogy elmondom barátnőmnek hogyha azon gondolkodik, hogy menni akar akkor menjen most azonnal. De az igazság az, hogy nem akarom, hogy elhagyjon mert szeretem... Mit lehet ilyenkor tenni? Légyszives segítsetek.


2017. jan. 20. 13:13
1 2 3
 21/28 kolosszus22 ***** válasza:

Elhiszem, hogy feszélyez a téma... te ismered a barátnődet, hogy mennyire felszínes vagy anyagias illetve mennyire nyűgözi le a luxus, a csillogás. Ezt innen nem mondja meg senki. Egy biztos, próbálj meg lehiggadni, ne csinálj semmit, mert csak rontasz a helyzeten. Arról nem írtál semmit, hogy ez a barátnődre "ráhajtás" miből állt? Egyszeri alkalom volt és a barátnőd lepattintotta vagy azóta is tartják a kontaktot egymással? Ez sem mindegy a történet szempontjából, beszédes lehet.

Igazából, ha tudják vinni mellőled a lóvé miatt akkor nem kár érte, akkor nem szeretett.

29F

2017. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%
ÓÓ igen, ha az itteni "férfiak" szerint az agresszió egy természetes reakció arra, ha egy másik férfi akácsak rá is pillant a barátnőtökre, akkor ne akadjatok már ki azon, ha a nő a gazdagabb férfit választja. Az állatok ezt csinálják.
2017. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A legrosszabb ***** válasza:
0%
A barátnőd már az új faszival tervez gondolatban. Ebben egészen biztos lehetsz.
2017. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha nekem van egy párkapcsolatom, amiben mindent megkapok, akkor az illetőnek nincs miért aggódnia. Nézhet ki akármilyen jól, lehet velem akármilyen kedves a másik és lehet akármilyen sok pénze. (nekem annyi kell egyébként, hogy az illetővel tudjak közösen tervezni és ne minimálbéren tengődjünk). Innentől rajtad áll, hogy mennyire tudja elcsábítani a másik (legyen az bármi).

Előbb-utóbb el fog válni, hogy mit akar a lány, de Neked kellene neki mindent megadni (nem pénzügyileg), hogy megtarthasd. Úgy kell viselkedned, hogy eszébe se jusson feladni a kapcsolatotokat. Elég gáz, hogy egy golddiggernek nézed. Ha viszont az, akkor meg menjen.

2017. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10-es válaszolónál van a pont. Itt most nem az a lényeg, hogy pénzes-e a csávó. Hanem hogy honnan ismeri, és miért tartja a barátnőd egy olyan férfival a kapcsolatot, aki nyilvánvalóan udvarol neki.
2017. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ha a barátnődnek van egy kis esze tisztában van vele hogy valszeg pár dugásra fog a srácnak kelleni aztán eldobja, vagy ha neadj isten elveszi feleségül, leszül neki 2-3 gyereket az meg úgy csalja ahogy nem szégyenli (nem azt mondom hogy minden gazdag pasi ilyen de ak ia tárcájával csajozik abból kinézem) és élnek.... tulajdonképpen boldogan ,a csajnak meglesz mindene csak éppen egy szerető férje nem aki megbecsüli, ha viszont annyira hülye hogy erre nem jön rá magától és bekapja a horgot... őszinte leszek nem veszítesz semmi értékeset.
2017. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nem tudsz semmit tenni. A leírásodból kiderül, hogy te mindent megadsz a barátnõdnek (érzelmileg is), amit egy rendes lány értékel és nem hagyná el a párját. A féltékenykedés és aggresszió nem megoldás. Sajnos erre tényleg csak azt lehet írni, hogy akit vinni lehet, azt vigyék is. Azt tudod tenni, hogy megbízol a barátnõdben és reménykedsz, hogy nem olyan hülye, hogy otthagy egy olyan férfit, aki szereti, egy pénzes csávóért. Egyébként elég gyanús, hogy Fb-n levelezgetnek. Ha otthagy, akkor ne sajnáld (tudom, nehéz, de megérdemelsz egy rendes lányt). Kívánom, hogy melletted maradjon!
2017. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Flash! válasza:

Na ,kedves kèrdező ; esetleg megtudhatjuk mi lett a vègkifejlete a dolognak?

Remèlem ,hogy megnyugtatòan rendeződött...

2018. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!