Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg kimaradtak a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kimaradtak a legszebb éveim?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban nem voltam és 25 vagyok. 3 kalandom volt eddig.

Párkapcsolatot szerettem volna mindig is de nem jön össze.

Tényleg kimaradtak a legszebb éveim, ahogy sokan mondják?


2021. máj. 7. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha buliztál akkor annyira nem. Akkor maradtak ki ha otthon ültél. Nekem is kimaradt jó sok mert egy olyan lányra vesztegettem éveket akivel nem lehetett sehova menni, mert állandóan balhézott. Így is el lehet tékozolni éveket egy kapcsolatban, meg úgy is ha nincs senkid de otthon ülsz.
2021. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

nem látom az összefüggést a kérdés és az ismertető között.

vagy te a párkapcsolatot összekötötted a legszebb éveiddel? de még így sem teljesen világos mert még lehet párkapcsolatod. elég szubjektív kinek mik a legszebb évei

2021. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát a tizenéves kor a legszebb sok értelemben (párkapcsolati, szexuális szempontból.) Szerintem akinek nem volt tizenéves egy csinos párja, szerelme, akivel gondtalanul tudtak iszonyú sokat szexelni a szép fiatal testükkel, az sokból kimaradt igen. (Nem azt mondom egy huszon- vagy harmincas nem lehet jó testű, de a fiatalok teste a fiatalságuk miatt is olyan szép, emlékszem elég élesen.) A másik a gondtalanság, hogy olyankor még nem kell aggódni a munka, pénzkeresés, ilyesmik miatt. Részben még gyerek vagy, de testben már felnőtt.


Szóval csodás évek, én tényleg sajnálom azt akinek kimaradt.

2021. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem ezek a legszebb evek.
2021. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd 90 évesen megfogod mondani ,hogy melyik korszakod volt a legszebb.
2021. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy maradtak, én is rengeteget raideltem, sok epicet gyűjtöttem, temérdek minecraft épületet húztam fel és tetemes mennyiségű fraget osztottam ki míg végül 30 évesen lehorgonyoztam. 😀👍
2021. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem jöttek össze? Ezen kéne gondolkozni.
2021. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy maradtak! Csak neked életed legszebb évei mondjuk 27 és 34 között lesznek.


Nem mindenki kezdi a nemi életet fiatalon, és rendszeres szexuális élete sincs mindenkinek.


Hasonló cipőben járok mint te, ha szeretnél beszélgetni, akkor írhatsz privit :)

2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy a legszebb éveimnek meszeltek fiatalon. Ez viszont nem jelenti azt, hogy a többinek olyan rossznak kell lennie
2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy kimaradtak? Ugyanúgy megvoltak, azt csináltál, amit akartál, jövőben változtathatsz rajta, ha másra vágysz, kár a múlton keseregni, hogy régen minden olyan jó volt, mi lett volna ha... Ilyen nincs, minden okkal történt, mert egy adott pillanatban úgy döntöttél, az volt számodra jó, ha visszamennél az időben ugyanúgy döntöttél volna.
2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!