Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számodra mi a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi a legfontosabb egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Őszinteség
Tesi adottságok
Anyagi helyzet
Külső adottságok
Belső adottságok
Jó kommunikációs képesség
Iskolai végzettség
Egyéb
Nem akarok párkapcsolatot
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul vannak megfogalmazva a kategóriák. Nekem a legfontosabb az intelligencia, tanultság (papírral, vagy anélkül, bár sokszor jár együtt papírral, ez tény). Ez nem iskolai végzettség kérdése, mert idióta orvost is ismerek, akit nem tisztelek, nyilván. De a tanultság az a legfontosabb szempont nekem, ha az elmúlt kapcsolataim átlagát nézem. A külsőben közös pontokat kevesebbet találok, de ha valaki okos és tanult, az engem lenyűgöz.
2021. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség,az érzelmi intelligencia ,és legyen talpra esett aki jól kommunikál,a közös dolgok mint például közös kedvencek vagy hobbik, a külsejében fogjon meg az a bizonyos dolog amit szeretek egy nőben ,nálam ez például a szemek és egy nekem gyönyörű mosoly,hogy mi a gyönyörű ez viszont mindenkinek más és más ezért ezt nem részletezném. 35f
2021. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten minden felsorolt szempontnak van jelentősége, csak más a prioritás - ez személyenként nagyon eltérő lehet. A "nem akarok kapcsolatot" is valid válasz, de szerintem előbb utóbb a legtöbb ember életében eljön az az érzés, hogy vágyik egy társra.


Én ezért fordítva közelítettem meg: az őszinteséget jelöltem be, mivel annak a hiánya a legnagyobb kizáró ok egy kapcsolatban

2021. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

szarul van megszerkesztve a szavazás

a szerelem egy érzelmi állapot, az összes többi pedig tulajdonság. persze, hogy mindenki a szerelemre nyom.

2021. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Na, meg hogyan definiálod, hogy belső adottság? Az őszinteség az nem az? Át kéne ezt gondolni írás előtt...
2021. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

5# A szavazási szempontok legalább annyira spontán, logikátlan és intuitív módon lettek kitalálva, mint maga a szerelem... ;)

🥺😌

2021. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az együttműködés, az egyértelmű.

Amikor nem szenvedés, nem harc, hanem nagyjából ugyanugy működünk, az eltérő dolgaink kiegészitik egymást, új szokásokat vezetünk be, új dolgokat próbálunk ki.

2021. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kapcsolatban az őszinteségre ,tiszteletre és a szeretetre épül minden. A szerelem egy múló állapot, egy kapcsolat elején fokozottan jelen van és később mindig halványul, de a szeretet, tisztelet, őszinteség egy jó kapcsolatban minden nap jelen van.
2021. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi a különbség a testi adottságok és a külső adottságok között?
2021. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A hűség szerintem az érzelmek után a legfontosabb.

És egyben a legsérulékenyebb és legritkábban tartós tulajdonság.

2021. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!