Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig voltál szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál szerelmes a párodba?

Figyelt kérdés

Mikor érezted, hogy már nem vagy az?

Mi volt a leghosszabb idő, amíg valakibe szerelmes voltál?


2021. nov. 22. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt, és egyelőre még mindig az vagyok. Tudom, hogy a szerelem mint kémiai folyamat nem tarthat ennyi ideig, de én szerelmesnek érzem magam.

Nyilván nem folyamatosan, néha a falnak megyek tőle, meg a hétköznapi rutinaban nincs ezt mindig lehetőség megélni, de sokszor fellobban a tűz. Ha szexelünk, ha megölel, ha csak cuki fejet vág, akkor érzem a "pillangókat a hasamban." És ezekből az érzésekből töltekezem, hogy a szürke hétköznapokon is elviseljük egymást.

2021. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt és még tart a varázs, mert mindketten teszünk érte
2021. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hm, hogy mióta nem szerelemmel szeretem? Ezt nem tudnám megmondani. De ő tudja ezt és meg is van az oka hogy így alakult. Még reméli hogy nálam vissza tudja fordítani és újra szerelmes leszek.

Úgy vagyok vele hogy minden szerelem elmúlik egyszer és a szeretet váltja fel. Nálam ez előbb bekövetkezett...


12 év volt a leghosszabb idő, amíg szerelmes voltam egy férfibe.

2021. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éve tart. 😊 Nyilván nem konstans, hullámzik, de több a fent, mint a lent és a mai napig beleremegek, ha hozzámér.
2021. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A szerelmet az élet illékony fűszerének tartom, nem pedig állandóan jelenlévő valaminek. Ca. 2 év alatt el is múlt mindig, a ragaszkodás, a szeretet viszont 10+ és 20+ évig kitartott.
2021. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem voltam, pedig már 9 éve család vagyunk
2021. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

24 éve 🥰

Bár voltak kevésbé intenzív időszakok, de még mindig teljesen be vagyok zsongva tőle.

2021. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta szerelmes vagyok az első barátnőmbe, de már 5 éve nem vagyunk együtt.


Nekem már van egy három éves gyerekem és valószínűleg neki is lesz majd pár éven belül a párjától.


Remélem egyszer lesz valami önfelfedezési vágya 15-20 év múlva, és pár év alatt felfedezi szellemi énjét, és felkeres engem, majd egyesülhetünk.

2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!