Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha azt gondolom, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt gondolom, nincs szükségem rá. Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt a barátommal. Minden jól működik. Ő kedves, aranyos, figyelmes, szeretetre méltó. Nincs rá egy rossz szavam sem.

Mégis, vannak olyan pillanatok/ időszakok, amikor teljesen megváltozik róla a szemléletem. Nehezen tudom megfogalmazni, de olyan negatív érzések kerítenek hatalmába, amiknek hatására meggyőzöm magam, hogy nekem ő nem kell, nincs rá szükségem, és ezért rideg vagyok vele (üzenetben). Aztán találkozunk a hétvégén, és jórészt elmúlik minden ellenséges érzésem.

Nagyon fura egy dolog ez. Nem teljesen értem, de azt hiszem a saját hiányosságaimból/ rosszkedvemből fakadó érzéseimet vetítem ki rá, és úgymond ‘ellenségnek’ titulálom.


Ti is éreztetek már ilyet? Mivel tudnám ezt leküzdeni?



2022. márc. 29. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

"kedves, aranyos, figyelmes, szeretetre méltó"


itt baszta el XD

2022. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több találkozás :)


Amúgy az írásbeli kommunikáció is benne lehet, itt nem halljuk látjuk a másikat, mi olvassuk vele a hangsúlyokat és igen ekkor lehet az, hogy saját parákat, hangulatokat látunk bele.

2022. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

El fogod veszíteni, ha nem tanulod meg helyén kezelni magad. A te hangulat ingadozásodban tűnik másnak ő.

Legrosszabb esetben majd a fájdalom fog jobb belátásra bírni amikor már túl késő. Gyakorold irányítani magad, parancsolj magadnak. Tudom, hogy szinte hülyeség nőtől ezt kérni, de talán mégis...


29/F

2022. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3

"Gyakorold irányítani magad, parancsolj magadnak."


Megette a fene, ha akarnunk kell a jót. Akkor valószínűleg nem ő az igazi jó nekünk, mást vagy többet akarunk.

2022. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, pont ez amit írtál négyes vezet egy normális, működő kapcsolat bukásához... De hát jogában áll hülyének lenni... Tegyen azt amit akar... (A következmények vele együtt járnak.)
2022. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én változtatni akarok ezen a viselkedésemen, mert tudom hogy 1. nem egészséges és 2. nem indokolt. Szeretem a párom nagyon.

Ha van javaslatotok, mint például a 2-esnek, azt szívesen fogadnám.

2022. márc. 29. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs javaslatom, mert az alap személyiséged kellene elnyomni hozzá. Nem tudsz az lenni, ami nem vagy. Nem tudod elnyomni ami vagy... Talán egyszerűen csak nincs szerencséd.
2022. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolkozz el, miért érezhetsz így

nálam is voltak hasonlók. alapvetően "magányos farkas" természetű ember vagyok, igazából jól elvoltam egyedül is, és eléggé hozzászoktam, hogy az örömeimet egyedül élem meg, a gondjaimat egyedül oldom meg, stb.

nekem is olyankor léptek fel ilyen érzések, amikor nem voltunk együtt. pl. nehéz nap volt melóhelyemen, és azt vártam, de jó lesz végre otthon egyedül ezt meg azt csinálni. egyszerűen ahhoz szoktam hozzá, hogy ezzel vigasztalom magam. aztán persze hazaérve tök jó volt a párommal együtt lenni, de hosszabb idő volt, mire átálltak a gondolkodási sémáim.

2022. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem kár izgulni. minden kapcsolatban vannak olyan pillanatok, hogy úgy érzed, ez vagy az most mennyivel jobb lenne egyedül. amíg egy kapcsolat összességében hozzátesz az életedhez, több, jobb, boldogabb leszel általa, addig nincs gond.
2022. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!