Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog az ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha még nem volt viszonzott szerelemben részem? 24F

Figyelt kérdés

Én már szerettem meg lányt, de nem volt viszonzott. Ennyi idősen normális ez?

Másoknál úgy látom nagyon könnyen megy, pár hónap alatt találnak olyat akit meg tudnak szeretni, meg aki viszont szereti.


2022. márc. 29. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Van akinél ritka. Szóval nincs veled baj.
2022. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A többség nem éli át. A legkevésbé rossz kapcsolatukra ráfogják, hogy szerelem, különösen, ha a magány elől menekülnek. Éreznek is valami kábulatféleséget, amit ideális szerelemként megjelölni, mert romantikusnak hat.
2022. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj.
2022. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Kérdező, ez nem időmérő edzés, nekem 32 évesen sem volt még részem viszonzott szerelemben. Ettől nem vagyok kevesebb, vagy értéktelenebb ember, ahogy nálad sincs semmi gáz.
2022. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!