Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem tudok szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok szerelembe esni(még viszonzatlanul sem), ez vajon még fog változni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Utoljára jó pár éve voltam viszonzatlanul szerelmes,de még az is jobb volt, mert ott legalább volt valami motivációm. Sok lánnyal volt dolgom azóta,volt akivel lassan ismerkedünk, volt akivel gyorsan belementünk a dologba, de semmi komolyabb érdeklődés nem alakult ki bennem, mintha teljesen kiégtem volna. Sok lánynak bejövök és általában az elején jól indul, de aztán elkezdik hiányolni,éreztetni,számon kérni rajtam, hogy nem látják a lelkesedést, ami végül is jogos, de nem tudok ezzel mit kezdeni,mert nem tehetek róla. Már a szexet is egyre kevésbé kívánom, mert ahhoz nekem érzelmi kötődés kell.
2022. ápr. 22. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs meg aki megfogna, megmozgatna benned vmi.

Lehet te is kevered a birtoklassal.


Ismerek pasikat akik att hiszik at a szerelem mikor féltékenyek is.

Es akire elkezdenek féltékenyek lenni, elkezdik kisaháfitani es belemagyarázzák hogy ez a szerelem.

A kéznél levő hű nő akire nem tudnak fwltekenykedni meg le van ejtve.


Nekem sajnszos hogy te sem tudod valoban mi a azerelem. De hq vigasztal nagyon nagyon sok pasi nem tudja rajtad kivul. Simán k.félnek is érzelmek nelkul.

2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*vmit
2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sztem nem birtoklási vágy. Akibe viszonzatlanul voltam szerelmes, őt se akartam birtokolni, mivel amikor megtudtam, hogy ez viszonzatlan, akkor elengedtem magamban a dolgot és nem próbálkoztam tovább.


Érzelmek nélkül nem jó szexelni, én legalábbis egy ideje már nem élvezem.

2022. ápr. 22. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
De az plátoi.ne keverd ide.
2022. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tarts szünetet, ne ismerkedj, amíg nem érzel rá késztetést. Ezt az időt fordítsd önmagad fejlesztésére. Mérlegeld, hogy nem vagy-e disztímiás, vagy enyhén depressziós.
2022. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl a csajon és amíg nem vagy rajta túl, nem tudsz kötődni, mert hozzá kötődsz. Szerintem ilyenkor nem kéne erőltetni a kapcsolatokat, mert ami magától nincs, az nincs, ha belefeszülsz, akkor se lesz.
2022. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!