Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátom 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom 4 év után, úgy érzem belehalok a fájdalomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé. Nagyon kivagyok. Azt mondja már nem szeret….én őt az életemnél is jobban, de nem kér belőlem.

Meg akarok halni, fáj mindenem


2022. máj. 20. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Idővel tompul. Talán el is múlik. De nem két nap alatt.
2022. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik.
2022. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik, hidd el. Addig is jobban teszed, ha nem keresed.
2022. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Igen, ez egy súlyos időszak. Hagyd a gyászt megtörténni - valid, hogy magad alatt vagy, bárki így érezne a helyedben. Fel a fejjel - ha nehéz is így gondolni/érezni, exed így segített hozzá téged valamihez, ami később előre visz az utadon!

Kitartást neked! :)))

2022. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cubina ***** válasza:
60%

Én arra gondolnék a helyedben, hogy van-e értelme olyan férfi után sírni, szenvedni, aki azt mondta nekem, hogy már nem szeret.

Nem szerethetsz halálosan valakit, aki le se szar, ilyen nincs. Nincs miért szeretni, hiszen elhagyott.


El kell engedni, nem hiszem hogy jólesik szenvedni, sírni, meghalni egy olyan után, aki nem szeret.


Kezdj el társaságba járni, ismerkedni más emberekkel, és talán idővel rád talál egy olyan ember, aki ugyanúgy szeret, mint te őt.

Mégis csak jobb olyannal lenni, aki viszonozza is az érzelmünket. És szerelmes többször is lehet az ember, nem csak egy egyszeri alkalom.

Ha túl hosszú ideig fogod sajnálni magad, elszalad az idő feletted, és elveszíted az esélyed, hogy egy boldog kapcsolatra találj. És arra ébredsz, hogy elmúltál 40, nincs senkid és ez nagyon rossz.

2022. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni idővel az amit most jelenleg érzel. Egy kapcsolat végén meg kell tudjuk élni a másik fél elvesztését és azt az időt ami alatt ez feldolgozható. De ez egy olyan folyamat ami nem pár nap alatt fog lezajlani. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy próbáld valami hasznossal helyettesíteni azt az időt amit eddig vele töltöttél. Semmi esetre se próbált meg a másikat magadra erőltetni és sürgősen felejtsd el azt a részt, hogy meg akarnál halni.
2022. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Találsz jobbat.
2022. máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodjál le, attól megnyugszol.
2022. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak az idő segít. Négy évet nem tudunk egyik napról a másikra meg nem történtté tenni. Igen, akár úgy is érezzük, hogy vége az életünknek. De nincs vége, hidd el! 22 voltam, amikor a közel négyéves kapcsolatom véget ért, én is úgy éreztem, hogy nincs értelme tovább élni. Egyik hülyeséget a másik után csináltam, az a csoda, hogy nem züllöttem el. Aztán egy napon azt vettem észre, hogy eltűnt az egész, már nem is gondolok rá. Sajnos elég sokáig tartott, kívánom, hogy nálad gyorsabb lefolyású legyen. Senki nem ér annyit, hogy szenvedj miatta.

N

2022. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!