Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna ha olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha olyan emberrel járnál, aki kiemelkedően okos, mert esetleg önbizalomhiányod lenne mellette ?

Figyelt kérdés

De ki a kiemelkedően okos?


Például azt nevezzük így, aki a Cambridge-i Egyetem matematika tanszékén a Lucas professzor tisztséget tölti be.


Ezt a tisztséget töltötte be Stephen Hawking és Sir Isaac Newton is.


2022. jún. 8. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Zavarna egy ilyen okos ember.
Nem zavarna.
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Imadnam

A mazek amugy is kedvenc targyam volt 🙂 szeretek tanulni ha okos a masik akkor tole


4 diplomam van eddig. 7 eves korom ota mindig tanulok valamit

2022. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
#1 kezdhetted volna inkább a nyelvvel 😁
2022. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Engem végképp nem zavarna. De egyszer egy társkeresőn megismertem egy lányt, aki azzal az indoklással utasított el az első randevú után, hogy túl intellektuális vagyok neki. S volt olyan nőismerősöm is, aki diplomásként egy szakmunkáshoz ment férjhez. Vannak nők, akiket zavar, ha a társuk szellemileg kifinomult. Azokat szeretik, akiknek faék egyszerűségű belső világuk van. Talán azért, mert az ilyen embereken könnyebb kiigazodni, s ez biztonságérzetet nyújt.
2022. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

#1


Még gyakorold ezt a diploma dolgot egy kicsit. Kezdj pl. egy igazival, ne pedig a masszőr OKJ "diplomádat" sorold ide.

2022. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavarna, ha mellette nem szociális, vagyis elvont. Apám is matematikus volt, sajnos nem nagyon volt közös témánk.
2022. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A matematikusok egy külön világ, és szinte kizárt, hogy ilyen emberrel nekem, mint "művészléleknek" lenne bármilyen kapcsolódási pontom.
2022. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.. matematikus, fizikus.. sose működne.

De olyannal aki jóval okosabb/tanultabb nálam, de nem lenéző, ha valami szerinte alap dolgot nem tudok, szerintem nekem nagyon tetszene.

2022. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mivel én is matematikus vagyok naná, hogy nem zavarna.
2022. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én párom ilyen. Van némi hipermnéziája tutira. Néha egy tudatlan suttyónak érzem magam mellette.

Szerencsére az EQja is elég magas, nem csak a külsőmet szokta dicsérni, hanem a kognitív képességeimet is, így nem zavar :)

39N

2022. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. U.az, mint előzőnél.

N

2022. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!