Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna ha olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha olyan emberrel járnál, aki kiemelkedően okos, mert esetleg önbizalomhiányod lenne mellette ?

Figyelt kérdés

De ki a kiemelkedően okos?


Például azt nevezzük így, aki a Cambridge-i Egyetem matematika tanszékén a Lucas professzor tisztséget tölti be.


Ezt a tisztséget töltötte be Stephen Hawking és Sir Isaac Newton is.


2022. jún. 8. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de azt hiszem, egy matematikussal nem sok közös témánk lenne. Nekem fontos az intelligencia ÉS emellett a közös érdeklődés. Ha azon a területen lenne okos, amiben én is dolgozom, akkor az abszolút előny.
2022. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább az érdeklődési kör a nem mindegy. Nem az hogy ki mennyire okos és hol végzett. Nekem van két diplomám a vőlegényem szakmunkás. Sose éreztem hogy buta lenne pedig sok mindenben én vagyok tájékozottabb. Viszont ő meg másban jó. Így kiegészítjük egymást és mindig van mit megvitatni.
2022. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Olyan embeel nem lennék, aki mellett önbizalomhiányom van (bűrmi miatt is), az tuti, de attól, hogy valaki okos még nem leszek mellette komplexusos. Én is okos vagyok. Egyébként meg nyilván olyan emberekkel akarom körül venni magam, legyen az párkapcsolat vagy barátok, akik valamiben felettem vannak (pl. okosabbak, érzékenyebbek, bölcsebbek, erősebb az érzelmi intelligenciájuk, jobb a kommunikációjuk, bármi), mert nekem anyám azt tanította, hogy ha én vagyok a legokosabb meg legmindenebb ember a szobában, akkor onnan menjek ki, mert ott nem nő/terem nekem semmi.
2022. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!