Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém mièrt nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém mièrt nem szerelmes soha senki?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. Vannak jó barátaim, jó életem amivel elégedett vagyok. Sokan különlegesnek és kedvesnek, közvetlennek írnak le. Rengeteg dologért hálás lehetek az életemben, ahova eljutottam, hogy tanulhattam, hogy céltudatos vagyok a jövőmben

Voltak akik udvaroltak életemben, de ha visszaemlékezek, soha SENKIT nem fogtam meg annyira hogy nagyon szerelmes legyen belém. -Egy Kapcsolatom volt (1évig) természetesen a másik nem szeretett… ismerkedek hónapok óta valakivel de nàla azt érzem az exe mennyivel szebb, vékonyabb (habár totál nem releváns mert hazug, és megcsalta a srácot) és valószínűsítem ő sem lesz szerelmes belém, már álmodtam is ezzel. Habár ő rengeteget tesz azért hogy kapcsolat lehessen, mégis kételkedek.. én miért vagyok kevesebb? Mások annyira hamar találnak valakit maguk mellé, szerelmesek lesznek. Persze, én minőségi párt keresek és nem akárkit

Ha mások szerint nagyon jó személyiségem van, akkor miért nem szeretett soha senki? Az exem se becsült, egy indokot se tudott mondani mi baja volt a kapcsolattal. Ezek a belső bizonytalanságaim nem sugároznak ki, ezt csak ide akartam kiírni. A legjobb barátnőmmel is hasonló a helyzet…


Másokat miért szeretnek jobban? Mi a baj? Nem vagyok csúnya, nagyon jó életem van, és ezt a hálát az élet annyi területén visszakapom..de itt? És ha ő se lesz belém szerelmes akivel ismerkedek?


Nem akarok még egy kapcsolatot ahol csak félig szeretnek,miközben én rakok a kapcsolatba



2022. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hát ez egyik se igaz amit írtatok…borzasztó nyitott vagyok, sokan ismerkednek velem, csak épp nem olyanok akik tetszenek is. Meg mi ez a kép küldés? Fix nem fogok idegeneknek képet küldeni magamról…a kérdés arra vonatkozott hogy másokba miért szerelmesek mikor megcsalják , hazudnak másoknak? Én ilyeneket sose csináltam, és Nem, nem vagyok távolságtartó, könnyen lehet velem ismerkedni, nincsenek haragosaim és sokan ismernek a közösségekben
2022. nov. 16. 18:52
 12/34 A kérdező kommentje:
Illetve az okok nem hiszem hogy a személyiségemben kereshetőek…magas az önkritikám, folyton kerestem mi a baj velem. Egyszerűen sose lett belém szerelmes senki, még egy éves kapcsolatban se…és nem értem miért,? Én mivel érdemlek kevesebbet mint màsok?
2022. nov. 16. 19:00
 13/34 anonim ***** válasza:
10%
Mert a kozeg ahonnan meritesz kis burzsuj bájgunár kizarolag onmagukkal foglalkozo redvak. Ha nem ujgeneracios insta fuggo ki ha en nem lanyka lennel akkor eszre venned azokat a ferfiakat is akikben megvan a torodes es lelek egy kapcsolathoz .. de mivel az egos kis szep fiuk az eseteid igy maradsz maganyos inkabb egy david szobor mellett. Titanic vagy szerelmunk lapja c. Filmet ajanlom neked ami kovetkeztetest ad arra kit kellene keresned.
2022. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel eddig jártál: Te választottad ki őket. Válassz más típusú fiúkat.
2022. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
Kerdezo csak lepontozni tud .. tehat igazam van . Koszonom a hallgatast.
2022. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy srác odamegy hozzád, biztos érzékeli hogy ilyen problémáid vannak, ezért nem fog annyira közeledni
2022. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod h nem voltak, legtobb no akibe szerelmes voltam sose tudta meg.


Azok nem voltak szerelmesek beled akiket te valasztottal tehat en is a valasztasban keresnem a hibat.


Nem vagyok pszichologus de mintak alapjan valasztunk part ugy tunik te azokhoz vonzodsz akiket nem erdekelsz igazan.

2022. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, mert ismet megtortent: tobb honapos ismerkedes, odaig volt ertem a masik vegul benyogte hogy nem akar kapcsolatot es nem engem keres, es hogy o nem tudna viszonozni azt a kedvesseget es a mindent amit adok neki
2022. dec. 29. 14:36
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet (bár volt, aki nagyon szerelmes volt belém, azt én nem viszonoztam).

Szerintem az okok ezek lehetnek, aztán válogasd ki, mi lehet igaz rád:

- nincs önbizalmad, ezért kevésnek érzed magad és ezt a másik érzi. Egyszerűen más az ember kisugárzása, ha elégedett önmagával és nem bizonyítani akar, csak sugárzik róla a pozitivitás.

- előzőből adódóan szorongasz, meg akarsz felelni. Persze ez ördögi kör, mert minél kevésbé érzed a csodálatát és hogy odavan érted, annál inkább tepersz

- ha nagyon odavagy érte, ő úgy érzi, nem is kell beletennie

- túl sokat teszel bele viszonzatlanul, és nem hagyod, hogy ő teperjen, "vadásszon", mert látszik rajtad, bármit tesz, te odavagy érte. Ez az egyensúly nem a játszmázás miatt fontos, azt én se tartom jó dolognak. Egyszerűen úgy működik az emberi agy, hogy azt értékeli jobban, amiért többet küzdött, függetlenül a valódi értékétől :(


- olyanok tetszenek meg, akik lazák - de ők meg valójában nem (csak) azért lazák mert alapból is azok, hanem azért lazák, mert nem érzik, hogy teperniük kell, hiszen nem szerelmesek, nem izgulnak, hogy jaj elszúrják

- olyanokkal jöttél össze, akik még nem voltak túl az előzőn


A felsoroltak az én tapasztalataim. Eléggé emlékeztet a leírásod rám, ezért ha jutsz valamire, kíváncsi vagyok rá én is. Remélem, tudtam segíteni.

2022. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Na megint nem csoroval kezdtel??
2022. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!