Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém mièrt nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém mièrt nem szerelmes soha senki?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. Vannak jó barátaim, jó életem amivel elégedett vagyok. Sokan különlegesnek és kedvesnek, közvetlennek írnak le. Rengeteg dologért hálás lehetek az életemben, ahova eljutottam, hogy tanulhattam, hogy céltudatos vagyok a jövőmben

Voltak akik udvaroltak életemben, de ha visszaemlékezek, soha SENKIT nem fogtam meg annyira hogy nagyon szerelmes legyen belém. -Egy Kapcsolatom volt (1évig) természetesen a másik nem szeretett… ismerkedek hónapok óta valakivel de nàla azt érzem az exe mennyivel szebb, vékonyabb (habár totál nem releváns mert hazug, és megcsalta a srácot) és valószínűsítem ő sem lesz szerelmes belém, már álmodtam is ezzel. Habár ő rengeteget tesz azért hogy kapcsolat lehessen, mégis kételkedek.. én miért vagyok kevesebb? Mások annyira hamar találnak valakit maguk mellé, szerelmesek lesznek. Persze, én minőségi párt keresek és nem akárkit

Ha mások szerint nagyon jó személyiségem van, akkor miért nem szeretett soha senki? Az exem se becsült, egy indokot se tudott mondani mi baja volt a kapcsolattal. Ezek a belső bizonytalanságaim nem sugároznak ki, ezt csak ide akartam kiírni. A legjobb barátnőmmel is hasonló a helyzet…


Másokat miért szeretnek jobban? Mi a baj? Nem vagyok csúnya, nagyon jó életem van, és ezt a hálát az élet annyi területén visszakapom..de itt? És ha ő se lesz belém szerelmes akivel ismerkedek?


Nem akarok még egy kapcsolatot ahol csak félig szeretnek,miközben én rakok a kapcsolatba



2022. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
20%
Pont a nők nem szokták a sírig szeretni a párjukat. Kár volt ere a világra születni.
2023. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell ezt túlbonyolítani. Nem vagy elég szép és szexi. Gondolj egy ragyogóan szép nőre az ismerősi körödben. Nekem hiába magyarázzák, hogy lelkitárs meg ilyesmi. Ugyanaz van, mint oviban. Minden kisfiú a legszebb kislányba volt szerelmes és bizony ez volt fordítva is.
2023. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

“magas az önkritikám, folyton kerestem mi a baj velem” – nem bízol magadban, nem becsülöd magadat.

“Én sem voltam belé szerelmes, de valahogy akartam….nagyon…” – senkit nem lehet szerelemre kényszeríteni.

2023. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Annak van igaza, aki szerint rossz mintakat kovetsz. Az alarendelodo felet nem szoktak szeretni. Nem azt kell lesni, hogy a masik mit szeretne, hanem eld az eleted. Ha valaki csatlakozni szeretne ahhoz az elethez, amit elsz, na o lesz a megfelelo par melled.
2023. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!