Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém mièrt nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém mièrt nem szerelmes soha senki?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok. Vannak jó barátaim, jó életem amivel elégedett vagyok. Sokan különlegesnek és kedvesnek, közvetlennek írnak le. Rengeteg dologért hálás lehetek az életemben, ahova eljutottam, hogy tanulhattam, hogy céltudatos vagyok a jövőmben

Voltak akik udvaroltak életemben, de ha visszaemlékezek, soha SENKIT nem fogtam meg annyira hogy nagyon szerelmes legyen belém. -Egy Kapcsolatom volt (1évig) természetesen a másik nem szeretett… ismerkedek hónapok óta valakivel de nàla azt érzem az exe mennyivel szebb, vékonyabb (habár totál nem releváns mert hazug, és megcsalta a srácot) és valószínűsítem ő sem lesz szerelmes belém, már álmodtam is ezzel. Habár ő rengeteget tesz azért hogy kapcsolat lehessen, mégis kételkedek.. én miért vagyok kevesebb? Mások annyira hamar találnak valakit maguk mellé, szerelmesek lesznek. Persze, én minőségi párt keresek és nem akárkit

Ha mások szerint nagyon jó személyiségem van, akkor miért nem szeretett soha senki? Az exem se becsült, egy indokot se tudott mondani mi baja volt a kapcsolattal. Ezek a belső bizonytalanságaim nem sugároznak ki, ezt csak ide akartam kiírni. A legjobb barátnőmmel is hasonló a helyzet…


Másokat miért szeretnek jobban? Mi a baj? Nem vagyok csúnya, nagyon jó életem van, és ezt a hálát az élet annyi területén visszakapom..de itt? És ha ő se lesz belém szerelmes akivel ismerkedek?


Nem akarok még egy kapcsolatot ahol csak félig szeretnek,miközben én rakok a kapcsolatba



2022. nov. 16. 17:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem nem olyasmi, amit keresni kell, vagy lehetne,. Egyszercsak jön, és ott van, ha akarjuk, ha nem.
2022. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Te szerelmes vagy a másikba? Mert erről nem írtál.
2022. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
17%
Én kezdem azt hinni, hogy a férfiak ,,szerelme" csak illúzió. Csak a szex érdekli őket, és ha az ágyban nem adsz meg nekik mindent, amire vágynak, vagy bármilyen kompromisszumot kellene kötniük a kapcsolat érdekében, rögtön vége a románcnak.
2022. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
#23, és szerintem a kérdezőre is igaz: nagyon nem a megfelelő férfiakkal ismerkedtetek eddig. Egy megfelelő pár nem vár el dolgokat a kapcsolatban (a szexben sem), nincsenek irreális elvárásai és képes kompromisszumra. Közhelyesnek hangozhat de hasonló személyiségű, értékrendű párt érdemes keresni és nem felülni a külsőségeknek. 38/f
2022. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

És igen, a kèrdésben feltett srác ahogy az álmaim is írták: nem lett belém szerelmes, nem érezte és borzasztóan összetört. Semmi baja nem volt velem amúgy:)

Miért kapom ezt?

2023. jan. 13. 23:33
 26/34 A kérdező kommentje:

Én sem voltam belé szerelmes, de valahogy akartam….nagyon…egyébként volt köztünk táv egy ideig de nem ez folyásolta be. Hagytam élni, természetességemből adódóan kedves voltam vele, nem bszogattam, sose kértem hogy keressen, erre kiderült már hónapok óta mióta beszélünk/ismerkedünk érezte ezt, persze kihúzta a dolgot a végtelenségig. Egy bullshittel lerendezte hogy túl rendes és törődő vagyok amit ő nem tudna nekem megadni meg nem érzi ezt stb….


Mégis ezekből hogy tanuljak? Mert ezek tényleg csak azt igazolják hogy hiába vagyok intelligens kedves, semmi baj nem volt velem mégse vagyok elég jó…semmit nem tudtam a történtekből nyerni, csak lerombolt

2023. jan. 13. 23:39
 27/34 PetrosValaki válasza:
80%

#25 A választás a titok. Az meg Benned van. Te választod azt, aki nem szeret.


Vagy nem vagy olyan szép ÉS / VAGY érdekes, hogy egy pasit megfogj ÉS nem a saját szinteden keresgélsz (van ilyen - bárhogy nézzük)

Vagy olyan programod van - szüleid egyike vagy mind2 miatt - hogy olyat választasz tudat alatt, aki a tudattalanod érzi, hogy nem fog szeretni

2023. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
46%
Ha te nem vagy szerelmes az illetőbe, nem értem, miért várod el, hogy ő az legyen beléd. Csak azt kapod, amit adsz.
2023. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Ő nem akarta építeni hogy komolyabb legyen, de hosszú lenne leírni...úgy indultunk neki hogy egyikünk se akar kapcsolatot, de rengeteget voltunk együtt, tett értem, meglátogatott aztán mégis meggondolta magát.

Van abban valami, hogy a választás a rossz...de honnan tudhatnám előre ki fog szeretni és ki nem?

2023. jan. 14. 09:29
 30/34 anonim ***** válasza:

23


Teljesen egyetertek, a ferfiak a punciba szerelmesek, nem abba,akihez tartozik.

2023. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!