Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó gesztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó gesztus lenne vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen, ahol dolgozom, sajnos nem ismerem, viszont egy korosztály velem, és tudom hogy nincs neki senkije sem, és azt is tudom hogy hasonló személyiségűek vagyunk. Ez a lány eléggé sokat szokott nézni engem, arra gondoltam tetszem neki, és nekem is tetszik ő...


Karácsony előtt oda mennék hozzá és adnék neki valami jobb fajta kisebb csokit, és kellemes ünnepeket kívánnék neki.


Szerintetek ez jó gesztus lenne -e vagy máshogy kéne közelítenem felé?


Köszönöm a válaszokat.


2022. nov. 26. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vigyél neki semmit, csak szimplán állj meg vele beszélgetni!
2022. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus, de hogyan tovább? Nem szeretnél beszélgetni, megismerni? Miért nem mész oda hozzá bármilyen ürüggyel?
2022. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Nem tudom hogyan tovább.. Nem igazán tudok ilyen "ürügyet"
2022. nov. 26. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi ürügy basszus… írod, hogy ő is néz… Lehet már alig várja, hogy megszólítsd. Nem kell ezt túlgondolni nem gyerekek vagytok.
2022. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Régóta dolgozol itt? Melyik részlegen vagy?"
2022. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Munkahelyen a legegyszerubb ismerkedni a letezo osszes lehetseges opcio kozul, ha ott nem tudsz, akkor baj van. Lasd otos valasza.
2022. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Nő vagyok. A munkahely a legjobb ismerkedési helyszín. Találj ki valamit, menj oda hozzá dumálni.

Csokit is majd adhatsz neki, de ha lehet ne vmi rohadt drágát, mert az kellemetlen, és ne is a leggagyibbat (pl egy tábla Milkát), mert az meg olyan ciki.

2022. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jó gesztus, de utána állj le vele beszélgetni és hívd el munkaidő utánra kávézni, sütizni, városi fényeket nézni, bármire.... Itt már ki fog bulni, hogy ő lehetséges partnerként tekint-e rád. Sok sikert, légy tökös! 40N
2022. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!