Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már arra példa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már arra példa, hogy a párotok kedvéért változtattatok a hajatokon?

Figyelt kérdés
Akár a színén, a hosszán, vagy a fazonján. Ha igen, akkor konkrétan mit változtattatok?

2022. dec. 6. 00:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

volt egyszer szobatársam, ő csak a pasija engedélyével nyúlt a saját hajához, és ha a janinak nem teccett, nem csinált vele semmi olyat, amire amúgy vágyott volna.

emiatt mindig szántam szegényt.


nincs az a szerelem, hogy nekem a pasim döntse el mihez kezdjek a hajammal,a kilóimmal, az öltözködésemmel.


ez durva önfeladás és szimbolikus határsértés.

a tested a tiéd, és ha vmit kezdeni akarsz vele, pl. a hajaddal, ahhoz nem kell a csávód engedélye.

2022. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
amennyiben te pasi vagy, fordítva ugyanúgy igaz, amit írtam.
2022. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem is fogok. Persze, ha tetszik ket frizura is, akkor lehet, megkérdezem, hogy szerinte melyik lenne jobb, de olyan, hogy azért vágássak, festéssek, mert neki az tetszik, nem a sajátom, úgy nem
2022. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

egy kapcsolatban az a fontos, h. az ember önazonos legyen, és elfogadják.

ha vkinek a párja megszabja a kinézetét, azzal tárgyiasítja,. kontrollálja és birtokolni akarja.


ha vesz egy asztalt, nem tetszik neki, átfestheti, kettéfűrészelheti, de egy ember nem asztal, nem tárgy...

2022. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
Színén és a viselési módján. Nem bántam meg.
2022. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

5


hát persze, nehéz is lenne beismerni, ha megbántad volna.

de akkor se a másik szabja meg ezeket!

2022. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ezt a kiakadást. Ennyi erővel soha semmit nem szabadna csinálnom a kedvéért.
2022. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen, és soha többé nem csinálok ilyet. Az exemet izgatta a vörös haj. Évekig vörösnek kellett lennem. Bántalmazott fizikailag és mentálisan is. Annyira meggyűlöltem ezt a színt, hogy soha többé nem akarom a hajamat ilyen színben látni. Szerencsére a férjemet nem érdekli milyen a hajam. 2 hete elmentem fodrászhoz és gesztenye barna hajjal jöttem haza. Csak hirtelen jött egy ilyen ötletem. Az exem ezért úgy összeveszett volna velem, mintha embert öltem volna.
2022. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Azért van ez a felháborodás, mert rossz tapasztalatuk volt más fiúkkal, az idegbetegséget dominanciaként és férfiassagként azonosították. Másrészt mert narcisztikusok, és nekik a párkapcsolat nem őszinte alapokon van, hanem ellenséges határvonalakon.


Az én szerelmem maximálisan a kedvében akar járni, kérdi, milyen legyen a haja, milyen frizura tetszik nekem. Én meg olyat mondok, amilyet tudom, hogy ő neki is tetszene, és nekem is. Így jó a párkapcsolat, hogy mindketten a másik érdekeit nézzük.

2022. dec. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Volt

Arról győzködött hogy a természetes nő a valódi NŐ.

Ne fessem magam, ne fessem a körmöm hajam, edzőcipőkben járjak, stb (plázazcica styl voltam kb de nem r.bancos)

Miatta a természetes csillogo mélybnarna volt a hajam, meg kérte legyen fufrum, edzőkben meg sportosabb ruhákban jártam, már kezdett identitászavarom is lenni mintha fiú lennék, nagyon rossz volt, és ez mellett is másokkal flörtölt, barátnőmmel összeszemezett, és amikor már nem tudott mibe belekötni akkor belekötött egy pici anyajegybe vagy pici pattanásba.


Ekkor fordultam 180 fokot és lett elegem a megfelelésből, és kerestem mást. 4 évet jártam egy ilyennel és visszagondolva szerintem soha nem is szeretett, vagy azt sem tudja mi az szeretni valakit.


Akkor q

2022. dec. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!