Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már arra példa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már arra példa, hogy a párotok kedvéért változtattatok a hajatokon?

Figyelt kérdés
Akár a színén, a hosszán, vagy a fazonján. Ha igen, akkor konkrétan mit változtattatok?

2022. dec. 6. 00:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Folyt

Amikor meg a haverja eskuvője volt es a menyasszony sminkelve körme haja megcsinálva, attol meg el volt hűlve. És meg Nekem adta elő hogy milyen szép sminkben meg MŰNÖKÉNT. De nekem meg szigoruan tilos volt magamra adnom. Mert legyek természetes NŐ. Mert az a nő.

2022. dec. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%
7. Mit nem értesz? A nőknek nem kell változtatni semmit. Az csak a férfiak dolga.
2022. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére nem kellett.
2022. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

" Ennyi erővel soha semmit nem szabadna csinálnom a kedvéért."


Dehogynem! Megkérdezheted, hogy a szombat esti bulin egyenes vagy hullámos hajjel lenne-e jobb szerinte, de hosszú távú véltozás, festés, vágás, az teljesen más kategória. Abba ne szóljon bele.

2022. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt. Mármint, hogy kifejezetten csak és kizárólag az ő kedvéért változtattam volna, olyan nem volt. Bizonyos hajszínekről mondott véleményt, hogy pl az neki nem tetszik, de nem kért, hogy változtassak rajta. Végül én magam láttam be, hogy az adott szín nem jó, és változtattam.
2022. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem, és sohasem engedem, hogy beleszóljon a külsőmbe. Ha nem tetszek neki, keressen mást. Ilyen egyszerű-
2022. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
Aki szeret annak mindegy a hajszined
2022. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

Igen, megbántam. Szép hosszú gesztenyebarna hajam volt és tönkretettem miatta.

Napról napra rombolta az önbizalmam. Nem mondta, hogy azt szeretné hoyg szőke legyek, csak célozgatott.Sokszor dícsérte a szőke hajú nőket és felhívta a figyelmet a hajukra. Hogy amiatt olyan csinosak. Oda jutottam lelkileg, hogy azt éreztem, csak akkor tetszem neki újra, mint az elején, ha szőke lesz a hajam. Persze ekkorra már teljesen a padlón voltam.

A hajam sárgás lett, szörnyen éreztem magam. Többszöri szőkítés után a hajamat le kellett vágni rövidre. Sírtam, ő meg annyit mondott hogy sose kérte hogy legyek szőke. Mindig hosszu hajam volt, megviselt a rövid haj és tudtam hogy neki is csak a hosszúhajúak tetszenek.

Nagyon toxic kapcsolat volt, az öltözködésembe is beleszólt.

Tini voltam még, más mentségem nincs. Azóta is fáj.

2022. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kereteken belül megteszem. Had szeressen jobban. :)
2023. jan. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19-es: Eddig mit változtattál a hajadon a párod kedvéért? :)
2023. jan. 2. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!