Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma származású a barátom ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma származású a barátom , de értelmes , inteligens 20 éves. A mamája és a családja nagyon szeret engem , meg persze a srác is. Mama nevelte fel .. A mamája mondta , hogy vigyen el hozzájuk , ez jelent komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hete a srác még azt mondta nem akar komoly kapcsolatot , és nem is szerelmes csak szeret és tetszem neki.

Most viszont haza visz .

Teljesen nem értem már...


2023. márc. 1. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miután közölte hogy nem szerelmes beléd, hogyhogy vele maradtál? Nem zavar?
2023. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Értelmes nő messzire kerüli őket. Nincsen olyan köztük, aki kivétel lehetne. Olyan van, aki színészkedni próbál, amíg eléri amit akar, de a gének ott vannak. Ezen semmi sem változtat. Amint valami nem úgy van, ahogyan neki megfelelő lenne, azonnal kiütközik a vére. Egészen más elképzeléssel rendelkeznek a férfi-nő kapcsolatokról. Náluk az asszonynak mindig kuss a neve.
2023. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 hét után miután bevallotta, hogy nem szeret? Anyunak kalapol, mert gondolom a hagyományok szerint be kell mutatni, de amúgy ő neki (sem) fűlik hozzá a foga. Én szívem szerint nem mennék oda és ha úgy érzed túlságosan különbözőek vagytok, akkor inkább szakíts vele.

Nem hiszem el, hogy mindegyik roma egyforma egyébként, mert minden nemzetben akadnak kivételek, nem vagyunk egymás klónjai.

Viszont ha szerinted nem felhőtlen az ismerkedés, úgy értve, hogy te szerelmes vagy belé, de ő nem viszonozza, akkor inkább vess neki végett minél előbb.

2023. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez bukó, menekülj!!
2023. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
2. Ez nem teljesen igaz csak a 90%-ra. Hosszú távon nem lehet szinészkedni, vannak akik jó nevelés által azért sajátítok el értékeket.. de alapból a magyar férfiak között is van rengeteg gyökér .
2023. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem tudom , hogy ő is haza szeretne - e vinni vagy csak a mamája kérése miatt mert nagyon szeretnek engem ..

Kialakúlhat késöbb a szerelem ezért maradtam vele...de a szeretet mondjuk erőssebb szerintem.

Meg az hogy haza visz jelent - e náluk valamit ?


Sok kérdés van bennem és nem is értem hogy egyszer érzem hogy szeret , egyszer meg nem....

2023. márc. 1. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretni szeret mint embert, de megmondta, hogy nem szerelmes.

Szerény véleményem szerint ha már egy ideje együtt vagytok, cirka 3-6 hónapja és még mindig semmi, akkor már nem is lesz, úgyhogy jobb, ha különváltok, teljesen mindegy, hogy roma vagy sem.

Azért mutatna be, mert az anyja szava szent, nyomás alatt történik az egész.

Megcsak 20 éves, nem letelepedni akar önszántából, csak örül, hogy ott vagy neki, aki tetszik neki és bírja is.

Kérdés neked ez elég-e.

(Nekem nem lenne.)

2023. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De ez késöbb nem tud komolyabb lenni ?

Viszont a Romáknál ha haza visz úgy tudom az jelent valamit...

2023. márc. 1. 18:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mit jelent, a párodnak nem létfontosságú, hiszen nem szerelmes beléd és mint írtam ha egy idő után nem tud belédszeretni már nem is fog...
2023. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom jobb lenne ha szakítanék vele :/ de annyira bízom és hiszek még valami oknál fogva ebbe az egészbe...

Bár azt sem tudom mi lenne a helyes ilyenkor meddig várni és eggyáltalán mire....

2023. márc. 1. 19:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!