Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedek egy fiuval de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiuval de sajnos randiztam egy rokonaval, es egy baratja kihasznalt szexualisan. Mindketto hazug, ro**dek volt. Ez a fiu is ilyen lehet?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedek, egy okos, intelligens fiunak tunik, egykoruak vagyunk, van normalis munkaja is, tud normalis kommunikalni, es nem tunik rossz embernek. Mostmar, hogy egy ideje ismerkedunk, elkezdtem utana nyomozni, kik a baratai stb, es rajottem, hogy randiztam egy unokatesojaval de nem igazan volt randi csak beszeltunk kb 1 honapig es talalkoztunk este, nem mentunk sehova csak a kocsiban beszelgettunk, es volt 2 csok. Utolag rajottem, hogy mindenben hazudott nekem. Es egy baratja, aki nem tudom mennyire kozeli, kihasznalt engem szexualisan 1x de ez 2 eve volt es kb belebetegedtem h valaki ezt tette velem.Ezeknek a fiuknak, egy szavukat se kellett volna elhinnem, egyiksek se volt normalis munkaja, es ki tudja milyen ugyekben voltak benne. Rossz emberek.

Amikor ezekre rajottem..azt sem tudtam mit gondoljak.

Vajon ez a fiu is olyan mint a baratai akik kutyaba neztek?

Egyaltalan, ha kiderul, hogy en ezekkel talalkoztam stb, folytatna velem az ismerkest vagy elkuldene? De lehet hogy az aki kihasznalt nem is kozeli baratja, csak ismeros..

Ha ezeket az elejen tudom, nem kezdek el vele ismerkedni de mar kezdek bele szeretni


2023. máj. 12. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Most lehet olyannak tunok aki sok csavoval volt, de ez csupan veletlen hogy igy alakult mert rajtuk kivul senkivel sem talalkoztam es kapcsolatom sem volt még..szoval en sem ertem hogyan lehet ez
2023. máj. 12. 21:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

50-50 az esélye. :/


30/F

2023. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Vigyázz magadra. :/
2023. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert az unokatestverenek az anyjan is latszott hogy zulottek stb. De ennek a fiunak egy normalis hivő csaladja van es olyan szep csalad hogy olyat még nem lattam. Marmint ezeket kozossegi oldalon lattam.
2023. máj. 12. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"kihasznalt engem szexualisan 1x"


AZt meg hogy? Megerőszakolt? Vagy neked ígérte a fél királyságát és nem kaptad meg?

2023. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Meg is érdemled.


Esetleg elmozdulnál a falud zsákutcájából legalább a falu másik végére? Ha már a városba nem is?

2023. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Jajaj, hívő család, tökéletes képekkel a facen...

Na ezek a legveszélyesebbek! Legyél nagyon óvatos!

2023. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Azt hiszed ez az új pali nem tud a másik kettő dolgairól? Hogyne tudna, de nem ítéli el őket azért, amit tettek, szóval nem hiszem, hogy ő bármivel is jobb lenne..


Es az ugye megvan, hogyha lesz köztetek bármi is, akkor valószínűleg látnod kell majd azt, aki kihasznált, mivel haverok?

Nem hiszem, hogy vágysz te arra.


"Most lehet olyannak tunok aki sok csavoval volt, de ez csupan veletlen hogy igy alakult mert rajtuk kivul senkivel sem talalkoztam es kapcsolatom sem volt még"


Felnőtt nő vagy, igazából mit is szavatkozol? Annyi palit dugsz meg, amennyi jól esik.

2023. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2023. máj. 13. 20:44
 10/10 A kérdező kommentje:
4!
2023. máj. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!